TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych małopolskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 502 620 705

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 502 620 705
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 502 620 705
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 502 620 705
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN POWIETRZNYCH - TEL. 502 620 705

Czy muszą Państwo przetransportować palownice? A może poszukują Państwo skutecznego sposobu na przewóz elementów konstrukcyjnych? Absorbujemy się kompleksowo razem z załadunkiem i rozładunkiem transportem maszyn przemysłowych, budowniczych, rolnych, maszyn drukarskich i innych. To branża, w jakiej spisujemy się na medal! Jeżeli pragną się Państwo o tym bliżej przekonać - uprzejmie zapraszamy już dzisiaj do bliższego zapoznania się z należącą do nas szeroką propozycją na:

 • transport koparek gąsienicowych, koparek kołowych, koparko-ładowarek, ładowarek
 • transport walców, kafarów, kruszarek, spychaczy
 • transport maszyn drukarskich, przemysłowych i innych
 • transport konstrukcji stalowych i elementów konstrukcyjnych 
 • transport podestów ruchomych, zwyżek, podnośników, dźwigów
 • transport maszyn rolniczych ciągniki rolnicze, kombajny, prasy, sieczkarnie, przyczepy, inne
 • transport maszyn leśnych beczkowozy, 
 • transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy 

 

Tak jak wspomnieliśmy wyżej jako profesjonalna i fachowa firma gwarantujemy rzeczywiście całościową obsługę logistyczną przy adaptacji każdego zlecenia - nie ma dla nas zleceń nie do wykonania, choćby nie wiemy jak karkołomne maszyny mieliby Państwo do przewiezienia. Kochamy wyzwania komunikacyjne oraz robimy to wszystko w faktycznie solidnej cenie. Mamy niemniej jednak jeszcze mnóstwo więcej do zaoferowania. Jesteśmy chętni do udostępniania rad powiązanych z przewozem wielkogabarytowym, jak też z chęcią pomożemy Państwu zorganizować wszelkie dokumenty potrzebne do tego, by móc dane maszyny w ogóle przewozić. Jesteśmy ekspertami w tym co robimy! Co więcej, jeśli tylko jest taka Państwa wola troszczymy się także o kwestię kompetentnego pilotażu, by cały ten proces był prędki i jak w najwyższym stopniu bezstresowy!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu każdego kto jest już wstępnie zainteresowany opisującą nas propozycją oraz pragnie dowiedzieć się co trochę więcej. Dla każdego przygotujemy umyślnie dopasowaną do indywidualnych pragnień ofertę. Prosimy pisać mejle, telefonować - jak tylko Państwu jest wygodniej. Odpowiemy tak błyskawicznie, jak tylko to możliwe - na każdego mejla i każdy telefon.

 

 

NAZWA FIRMY

 


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

   

   NIP: 
   Regon: 

 

Telefon: 502 620 705

 
www.

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest Interprom Michał Papis z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, NIP: 799 181 38 47, Regon 140277121. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.