TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych warmińsko-mazurskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Transport maszyn ciężkich, również rolniczych jak i budowniczych to coś czym stworzona przez nas jednostka gospodarcza absorbuje się z lubością. Jesteśmy wybitnie doświadczoną grupą specjalistów, w następstwie tego też stworzyliśmy jednostkę znającą się na tego typu transporcie. Stworzona przez nas firma to przede wszystkim wysokiej jakości:

 • transport podnośników, zwyżek, podestów ruchomych, dźwigów
 • transport kruszarek, walców, spychaczy, kafarów
 • transport ładowarek, koparko-ładowarek, koparek kołowych, koparek gąsienicowych
 • transport konstrukcji stalowych i elementów konstrukcyjnych 
 • transport maszyn drukarskich, przemysłowych i innych
 • transport maszyn rolniczych ciągniki rolnicze, przyczepy, beczkowozy, kombajny, prasy, sieczkarnie, inne
 • transport maszyn leśnych
 • transport  ponadgabarytowy i niskopodwoziowy 

Toteż wszyscy z Państwa, którzy do tej pory poszukiwali wyjątkowego transportu maszyn ciężkich - trafiając do nas, trafili w dziesiątkę. Tylko u nas realizacje takich zadań w ściśle mówiąc właściwej cenie. Jesteśmy przykładem najważniejszego profesjonalizmu w tym przedmiocie, kompleksowo zaprzątając się nie wyłącznie samym transportem, niemniej jednak także załadunkiem oraz rozładunkiem maszyn. W razie potrzeby - gwarantujemy pilotaż. Z racji tego, że kochamy zadania wymagające - przyjmujemy każde zlecenia i nie boimy się wyzwań. Z równą chęcią pochodzimy do transportu maszyn rolniczych takich jak kombajny, traktory lub opryskiwacze, jak oraz do budowniczych. I nade wszystko dbamy o indywidualne przygotowanie propozycji dla każdego Klienta.

Proponujemy przewóz maszyn najlepszej klasy z użyciem najnowszych technologii i wypróbowanych narzędzi. Funkcjonujemy nie tylko na terenie całego kraju, niemniej jednak także rozwozimy machiny w większości państw europejskich. Nie zatrzymujemy się niemniej jednak na samej szerokiej ofercie transportowej, bo jako fachowcy z olbrzymią przyjemnością chcemy Państwu zapewnić całkowitą obsługę logistyczną. Koparki, dźwigi, walce lub nawet kruszarki - wszystko przewieziemy - tanio, błyskawicznie oraz bezpiecznie! Jeśli mają Państwo jakiekolwiek zapytania w odniesieniu do opisującej nas oferty - proszę pisać, dzwonić - na pewno odpowiemy i wszystko wyjaśnimy dla pełnej satysfakcji każdego Klienta.


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.