TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych lubuskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 502 620 705

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 502 620 705
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 502 620 705
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 502 620 705
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN POWIETRZNYCH - TEL. 502 620 705

Jesteśmy firmą specjalizującą się w transporcie maszyn budowniczych, jak również maszyn rolniczych - błyskawicznie, tanio, wygodnie. Podejmujemy każde wyzwanie w branży powiązanej ze sprzętami w zasadzie trudnymi do przewozu, a wprost wyzwania lubimy najbardziej. To naturalnie dzięki wieloletniej pracy właśnie w tej specjalizacji wypracowaliśmy dużo rozwiązań, dzięki jakim radzimy sobie właściwie z każdym wariantem ponadprzeciętnych gabarytów. Nawet najbardziej skomplikowane do przewozu maszyny są w należącej do nas firmie naprawdę mile widziane. Nie straszna nam też zakorkowana czy trudna lokalizacja - powinny Państwo wiedzieć, że podejmiemy się każdego wyzwania, a w największym stopniu intryguje nas:

 • transport walców, kafarów, kruszarek, spychaczy
 • transport koparek gąsienicowych, koparek kołowych, koparko-ładowarek, ładowarek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport maszyn drukarskich, przemysłowych i innych
 • transport zwyżek, podnośników, podestów ruchomych, dźwigów
 • transport maszyn rolniczych kombajny, sieczkarnie, ciągniki rolnicze, przyczepy, prasy, inne
 • transport maszyn leśnych beczkowozy, 
 • transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy

Nasze metody transportu wysokiej jakości są tak dobre po największej części za względu na współczesny oraz specjalistyczny park mechaniczny, jakkolwiek też nie bez znaczenia jest nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży. Nie ma znaczenia jak bardzo skomplikowane jest zlecenie, które mają Państwo dla nas do wykonania - z chęcią się tym zajmiemy, zatem proszę pisać i dzwonić - czekamy. Tym znacznie bardziej, że firma nasza idealna dysponuje środkami transportu dedykowanymi oczywiście do realizacji takiego rodzaju usług. Prowadzona przez nas flota to flota na medal - jeszcze przenigdy nas nie zawiodła. To właśnie dzięki niej możemy sobie zezwolić na transport najwyższych lotów. Posiadane lawety, HDS, rozwiązania niskopodwoziowe - to wszystko składa się na fakt, że jesteśmy w stanie spokojnie podchodzić do realizacji wszystkich zleceń.

A więc bez znaczenie jak to jakiego przewozu maszyn budowniczych Państwo szukają, bez względu na to co mają Państwo zaplanowanego do transportu - my sobie z tym poradzimy, my się z tym uporamy - a to wszystko w rzeczywiście solidnej cenie.

 

NAZWA FIRMY

 


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

   

   NIP: 
   Regon: 

 

Telefon: 502 620 705

 
www.

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest Interprom Michał Papis z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, NIP: 799 181 38 47, Regon 140277121. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.