TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych kujawsko-pomorskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 502 620 705

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 502 620 705
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 502 620 705
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 502 620 705
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN POWIETRZNYCH - TEL. 502 620 705

Jeżeli poszukują Państwo wysokiej jakości usług w branży przewozu maszyn rolniczych oraz budowlanych - służymy pomocą! Jako jednostka gospodarcza dysponująca najlepszej jakości oprzyrządowaniem, jesteśmy przekonani co do tej wysokiej jakości naszych usług, jakie z najogromniejszą przyjemnością pragniemy Państwu zaprezentować. Precyzyjniej mówiąc oferujemy szeroką gamę usług takich jak:

 • transport koparek gąsienicowych, ładowarek, koparek kołowych, koparko-ładowarek
 • transport walców, kafarów, spychaczy, kruszarek
 • transport zwyżek, podestów ruchomych, podnośników, dźwigów
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport maszyn przemysłowych, drukarskich i innych
 • transport maszyn rolniczych kombajny, ciągniki rolnicze, sieczkarnie, prasy, beczkowozy, przyczepy, inne
 • transport maszyn leśnych
 • transport ponadgabarytowy i niskopodwoziowy

Uzupełnieniem współczesnej floty oraz odkrywczych rozwiązań jest pracujący w opisującej nas jednostce gospodarczej doświadczony personel. Zadbaliśmy o to, aby na żadnym etapie nie musieli się Państwo stresować o to, co dzieje się z transportowanymi pojazdami - dlatego oferujemy system monitorujący. W ten sposób bez żadnego kłopotu sprawdzą Państwo gdzie w danej chwili znajduje się pojazd i kadra odpowiedzialna za dany przewóz. Absorbujemy się też załadunkiem i rozładunkiem, wobec tego nie powinni się Państwo o nic martwić albowiem proponujemy kompleksowe podejście do realizacji tychże zadań.

Rzecz jasna nasze nastawienie do Kontrahenta też zasługuje na uwagę - wszystko załatwiamy fachowym oraz indywidualnym oraz pełnym szacunku dialogiem. Są w stanie Państwo w ramach naszej oferty liczyć na przewóz nienormatywny, lecz również niskopodwoziowy. Jesteśmy w stanie zapewnić, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani z wysokiej jakości naszych profesjonalnych usług, bo najlepszym na to dowodem jest ciągle powiększające się obszerne grono naszych Klientów. W razie dowolnych pytań oraz wątpliwości serdecznie zachęcamy do kontaktu - odpowiemy na wszelkie zapytania możliwie jak najprędzej. Bo jeśli przewóz ciężki - to tylko w opisującej nas firmie!

 

NAZWA FIRMY

 


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

   

   NIP: 
   Regon: 

 

Telefon: 502 620 705

 
www.

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest Interprom Michał Papis z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, NIP: 799 181 38 47, Regon 140277121. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.