TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych lubelskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Oferujemy niskopodwoziowy transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, maszyn drukarskich i maszyn przemysłowych, elementów konstrukcyjnych konstrukcji stalowych, transport kombajnów, sieczkarni, ciągników rolniczych, pras, przyczep, beczkowozów i maszyn leśnych dla klientów z następujących miast i miasteczek oraz ich okolic:  Janów Lubelski, Józefów (powiat biłgorajski), Annopol, Dęblin, Frampol, HrubieszówBełżyce, Biała Podlaska, Biłgoraj, Łaszczów, Łęczna, Łuków, Międzyrzec Podlaski, Modliborzyce, Bychawa, ChełmLubartów, Lublin, Kazimierz Dolny, Kock, Krasnobród, Krasnystaw, Kraśnik, Puławy, Radzyń PodlaskiNałęczów, Opole Lubelskie,  Piaski (powiat świdnicki), Poniatowa, Ostrów Lubelski, Ryki, Stoczek Łukowski, Szczebrzeszyn, Świdnik, Rejowiec Fabryczny,  Tarnogród, Terespol, ParczewTomaszów Lubelski, Tyszowce, Włodawa, Zamość,  Zwierzyniec (powiat zamojski).

Prowadzona przez nas firma w sposób tani, szybki i przydatny zajmuje się przewozem wszelkich maszyn budowniczych. Podejmujemy każde wyzwanie w branży połączonej ze sprzętami w rzeczywistości trudnymi do przewozu, a wprost wyzwania lubimy najbardziej. Dzięki wieloletniej pracy właśnie w tej specjalizacji wypracowaliśmy dużo rozwiązań, to właśnie dzięki jakim radzimy sobie właściwie z każdym wariantem ponadprzeciętnych gabarytów. W żadnym wypadku nie boimy się wszystkich, nawet najbardziej skomplikowanych do przewozu maszyn. Muszą Państwo wiedzieć, że stworzony przez nas doświadczony zespół profesjonalistów podejmie się każdego wyzwania, nie straszne nam żadne korki lub jakakolwiek lokalizacja:

 • transport walców, kafarów, spychaczy, kruszarek
 • transport koparek gąsienicowych, ładowarek, koparek kołowych, koparko-ładowarek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport zwyżek, podestów ruchomych, podnośników, dźwigów
 • transport maszyn rolniczych kombajny, ciągniki rolnicze, sieczkarnie, prasy, beczkowozy, przyczepy, inne
 • transport maszyn przemysłowych, drukarskich i innych
 • transport ponadgabarytowy i niskopodwoziowy
 • transport maszyn leśnych

Jesteśmy ściśle mówiąc dobrzy w tym co robimy zwłaszcza ze względu na fakt, że posiadamy w rzeczy samej specjalistyczny i nowoczesny park maszynowy, jak również to wielkie doświadczenie w tym temacie, o jakim już napomykaliśmy. Toteż bez względu na to jak nadzwyczaj skomplikowane zamówienie mają Państwo dla nas w zanadrzu - proszę pisać, telefonować, dać znać - na pewno mu sprostamy. Pomyślnie sprostamy tym wszystkim obowiązkom, gdyż zarządzamy środkami transportu, jakie są dedykowane oczywiście realizacji takich specyficznych usług. Nasza flota to flota na medal - jeszcze przenigdy nas nie zawiodła. To oczywiście temu proponowany przez nas przewóz - to najlepszy w branży transport. W realizacji tych wszystkich zadań niezwykle pomagają nam naczepy niskopodwoziowe, którymi szeroko dysponujemy, ale też lawety oraz HDS.

Wobec tego bez względu na to za jakim przewozem maszyn budowlanych Państwo wyglądają - czy to przewóz kruszarek, wozideł technologicznych, ładowarek czy również jeszcze innych maszyn - oto jesteśmy zwarci i gotowi na każde zlecenie.


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.