TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych lubelskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 531 997 997

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 531 997 997
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 531 997 997
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 531 997 997
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN POWIETRZNYCH - TEL. 531 997 997

Oferujemy niskopodwoziowy transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, maszyn drukarskich i maszyn przemysłowych, elementów konstrukcyjnych konstrukcji stalowych, transport kombajnów, sieczkarni, ciągników rolniczych, pras, przyczep, beczkowozów i maszyn leśnych dla klientów z następujących miast i miasteczek oraz ich okolic:  Janów Lubelski, Józefów (powiat biłgorajski), Annopol, Dęblin, Frampol, HrubieszówBełżyce, Biała Podlaska, Biłgoraj, Łaszczów, Łęczna, Łuków, Międzyrzec Podlaski, Modliborzyce, Bychawa, ChełmLubartów, Lublin, Kazimierz Dolny, Kock, Krasnobród, Krasnystaw, Kraśnik, Puławy, Radzyń PodlaskiNałęczów, Opole Lubelskie,  Piaski (powiat świdnicki), Poniatowa, Ostrów Lubelski, Ryki, Stoczek Łukowski, Szczebrzeszyn, Świdnik, Rejowiec Fabryczny,  Tarnogród, Terespol, ParczewTomaszów Lubelski, Tyszowce, Włodawa, Zamość,  Zwierzyniec (powiat zamojski).

Prowadzona przez nas firma w sposób tani, szybki i przydatny zajmuje się przewozem wszelkich maszyn budowniczych. Podejmujemy każde wyzwanie w branży połączonej ze sprzętami w rzeczywistości trudnymi do przewozu, a wprost wyzwania lubimy najbardziej. Dzięki wieloletniej pracy właśnie w tej specjalizacji wypracowaliśmy dużo rozwiązań, to właśnie dzięki jakim radzimy sobie właściwie z każdym wariantem ponadprzeciętnych gabarytów. W żadnym wypadku nie boimy się wszystkich, nawet najbardziej skomplikowanych do przewozu maszyn. Muszą Państwo wiedzieć, że stworzony przez nas doświadczony zespół profesjonalistów podejmie się każdego wyzwania, nie straszne nam żadne korki lub jakakolwiek lokalizacja:

 • transport walców, kafarów, spychaczy, kruszarek
 • transport koparek gąsienicowych, ładowarek, koparek kołowych, koparko-ładowarek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport zwyżek, podestów ruchomych, podnośników, dźwigów
 • transport maszyn rolniczych kombajny, ciągniki rolnicze, sieczkarnie, prasy, beczkowozy, przyczepy, inne
 • transport maszyn przemysłowych, drukarskich i innych
 • transport ponadgabarytowy i niskopodwoziowy
 • transport maszyn leśnych

Jesteśmy ściśle mówiąc dobrzy w tym co robimy zwłaszcza ze względu na fakt, że posiadamy w rzeczy samej specjalistyczny i nowoczesny park maszynowy, jak również to wielkie doświadczenie w tym temacie, o jakim już napomykaliśmy. Toteż bez względu na to jak nadzwyczaj skomplikowane zamówienie mają Państwo dla nas w zanadrzu - proszę pisać, telefonować, dać znać - na pewno mu sprostamy. Pomyślnie sprostamy tym wszystkim obowiązkom, gdyż zarządzamy środkami transportu, jakie są dedykowane oczywiście realizacji takich specyficznych usług. Nasza flota to flota na medal - jeszcze przenigdy nas nie zawiodła. To oczywiście temu proponowany przez nas przewóz - to najlepszy w branży transport. W realizacji tych wszystkich zadań niezwykle pomagają nam naczepy niskopodwoziowe, którymi szeroko dysponujemy, ale też lawety oraz HDS.

Wobec tego bez względu na to za jakim przewozem maszyn budowlanych Państwo wyglądają - czy to przewóz kruszarek, wozideł technologicznych, ładowarek czy również jeszcze innych maszyn - oto jesteśmy zwarci i gotowi na każde zlecenie.


FIRMA BL-TRANSPORT
 

 


Poleca następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport konstrukcji stalowych
 • Transport samochodów
 • Transport i usługi HDS

   

   NIP: 514-027-95-13
   Regon: 021944443

 

Telefon: (58) 380 05 19

                 531 997 997

                 537 310 555

 
www.bl-transport.pl

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest BL-TRANSPORT BEATA ŚWIĄTEK-KELO z siedzibą w Gdynii 81-611, ul. Wielkokacka 15, NIP: 514 027 95 13, REGON: 021944443. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i Polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.