TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych lubelskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Stworzona przez nas jednostka gospodarcza kieruje swoją ofertę dla wszystkich osób wypatrujących przewozu maszyn rolniczych i budowniczych najwyższej jakości! Jako jednostka gospodarcza dysponująca najwyższej jakości ekwipunkiem, jesteśmy przekonani co do tej wysokiej jakości naszych usług, które z najogromniejszą przyjemnością chcemy Państwu zaprezentować. Prowadzona przez nas propozycja obejmuje wobec tego usługi, takie jak:

 • transport walców, kafarów, spychaczy, kruszarek
 • transport koparek gąsienicowych, ładowarek, koparek kołowych, koparko-ładowarek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport zwyżek, podestów ruchomych, podnośników, dźwigów
 • transport maszyn rolniczych kombajny, ciągniki rolnicze, sieczkarnie, prasy, beczkowozy, przyczepy, inne
 • transport maszyn przemysłowych, drukarskich i innych
 • transport ponadgabarytowy i niskopodwoziowy
 • transport maszyn leśnych

Skonstruowany przez nas wykwalifikowany personel to bardzo dobre uzupełnienie floty i nowatorskich rozwiązań, jakie proponujemy. Chcemy podejść do opisującej nas oferty dla Państwa ściśle mówiąc kompleksowo - dlatego także postaraliśmy się o zapewnienie systemu monitoringu przewożonych przez opisującą nas jednostkę gospodarczą pojazdów. W ten sposób bez jakiegokolwiek kłopotu sprawdzą Państwo gdzie w danej chwili znajduje się pojazd i kadra odpowiedzialna za dany przewóz. Absorbujemy się także załadunkiem oraz rozładunkiem, zatem nie powinni się Państwo o nic niepokoić bo proponujemy kompleksowe podejście do realizacji tychże zadań.

Niewątpliwie nasze nastawienie do Klienta także zasługuje na uwagę - wszystko załatwiamy kompetentnym i indywidualnym oraz pełnym szacunku dialogiem. Są w stanie Państwo w ramach naszej oferty liczyć na transport nienormatywny, niemniej jednak też niskopodwoziowy. Najlepszym dowodem na to, że nasza idealna jednostka gospodarcza jest tą której należałoby zaufać jest fakt, że mamy już stałe grono zaspokojonych Klientów, do których to i Państwo mogą dzisiaj dołączyć.

W razie jakichkolwiek pytań tudzież niepewności ciepło zachęcamy do kontaktu - odpowiemy na wszelkie zapytania możliwie jak najszybciej. Jeśli wobec tego wypatrują Państwo rozwiązań w branży transportu ciężkiego - oto jesteśmy!


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.