TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych małopolskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 502 620 705

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 502 620 705
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 502 620 705
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 502 620 705
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN POWIETRZNYCH - TEL. 502 620 705

Potrzebują Państwo transportu palownic? A może szukają Państwo efektywnego sposobu na przewóz elementów konstrukcyjnych? Jesteśmy jednostką zajmującą się w sposób kompleksowy - bowiem wspólnie z załadunkiem i rozładunkiem przewozem machin budowlanych, rolniczych jak także fabrycznych. To specjalizacja, w jakiej spisujemy się na medal! Dla wszystkich Państwa którzy ściśle mówiąc chcą się o tym przekonać, zachęcamy do bezpośredniego zaznajomienia się z naszą propozycją na: 

 • transport koparek gąsienicowych, koparek kołowych, koparko-ładowarek, ładowarek
 • transport walców, kafarów, kruszarek, spychaczy
 • transport maszyn drukarskich, przemysłowych i innych
 • transport konstrukcji stalowych i elementów konstrukcyjnych 
 • transport podestów ruchomych, zwyżek, podnośników, dźwigów
 • transport maszyn rolniczych ciągniki rolnicze, kombajny, prasy, sieczkarnie, przyczepy, inne
 • transport maszyn leśnych beczkowozy
 • transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy 

Tak jak napomknęliśmy wyżej jako doświadczona i doświadczona firma gwarantujemy ściśle mówiąc całościową obsługę logistyczną przy adaptacji każdego zamówienia - nie ma dla nas zleceń nie do wykonania, chociażby nie wiemy jak skomplikowane maszyny mieliby Państwo do przewiezienia. Kochamy wyzwania komunikacyjne i robimy to wszystko w naprawdę należytej cenie. Mamy jednak jeszcze dużo więcej do zaoferowania. Jesteśmy chętni do udzielania rad połączonych z przewozem wielkogabarytowym, jak również z chęcią pomożemy Państwu zorganizować wszystkie dokumenty nieodzowne do tego, by zdołać dane machiny w ogóle przewozić. Jesteśmy ekspertami w tym co czynimy! Co więcej, jeżeli wyłącznie jest taka Państwa wola dbamy także o kwestię fachowego pilotażu, by cały ten proces był prędki i jak w największym stopniu bezstresowy!

Jeśli są Państwo na wstępie zaintrygowani stworzoną przez nas propozycją oraz chcecie dowiedzieć się więcej - serdecznie zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy indywidualną ofertę dostosowaną do Państwa wszelkich potrzeb. Proszę się z nami kontaktować w dowolny, najbardziej wygodny sposób. Na każdy kontakt odpowiemy tak błyskawicznie, jak tylko to możliwe.

 

 

NAZWA FIRMY

 


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

   

   NIP: 
   Regon: 

 

Telefon: 502 620 705

 
www.

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest Interprom Michał Papis z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, NIP: 799 181 38 47, Regon 140277121. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.