TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych małopolskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Czy muszą Państwo przetransportować palownice? A może to transport elementów konstrukcyjnych przeróżnego rodzaju jest tym czego Państwo poszukują? Zajmujemy się kompleksowo razem z załadunkiem i rozładunkiem przewozem maszyn przemysłowych, budowniczych, rolniczych, maszyn drukarskich oraz innych. Jesteśmy w tej specjalizacji numerem jeden! Jeśli pragną się Państwo o tym bliżej przekonać - uprzejmie zapraszamy już dziś do bliższego zapoznania się z należącą do nas szeroką propozycją na:

 • transport koparek gąsienicowych, koparek kołowych, koparko-ładowarek, ładowarek
 • transport walców, kafarów, kruszarek, spychaczy
 • transport maszyn drukarskich, przemysłowych i innych
 • transport konstrukcji stalowych i elementów konstrukcyjnych 
 • transport podestów ruchomych, zwyżek, podnośników, dźwigów
 • transport maszyn rolniczych ciągniki rolnicze, kombajny, prasy, sieczkarnie, przyczepy, inne
 • transport maszyn leśnych beczkowozy
 • transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy 

Bez względu na to jak bardzo skomplikowane mają Państwo rzeczy do przewiezienia musicie wiedzieć, że dla należącej do nas firmy nie ma zadania, jakiego nie moglibyśmy zrealizować albowiem gwarantujemy w odpowiedniej cenie w istocie kompleksową obsługę logistyczną, bowiem jesteśmy firmą fachową, z wieloma latami doświadczenia za sobą - to trzeba spowodować. Kochamy wyzwania komunikacyjne i robimy to wszystko w w rzeczy samej należytej cenie. To jednak jeszcze nie wszystko, co jesteśmy w stanie zaproponować. Jesteśmy chętni do udzielania rad powiązanych z przewozem wielkogabarytowym, jak również z chęcią pomożemy Państwu zorganizować wszystkie dokumenty nieodzowne do tego, by zdołać dane maszyny w ogóle przewozić. Jesteśmy zawodowcami w tym co czynimy! Co więcej, jeżeli wyłącznie jest taka Państwa wola troszczymy się też o kwestię fachowego pilotażu, by cały ten proces był prędki i jak w największym stopniu bezstresowy!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu każdego kto jest już wstępnie zaciekawiony opisującą nas propozycją i pragnie dowiedzieć się co trochę więcej. Przygotujemy indywidualną propozycję dopasowaną do Państwa wszystkich wymogów. Proszę się z nami kontaktować w dowolny, najbardziej komfortowy sposób. Odpowiemy tak błyskawicznie, jak tylko to możliwe - na każdego mejla oraz każdy telefon.

 


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.