TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych lubuskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Nasza idealna firma w sposób tani, prędki i praktyczny zajmuje się przewozem wszelakich maszyn budowniczych. Przede wszystkim lubimy wyzwania, nie boimy się w następstwie tego żadnych trudności, jakichkolwiek zleceń połączonych z branżą przewozu wyposażenia rzeczywiście zawiłego do przewozu. To naturalnie dzięki wieloletniej pracy właśnie w tej specjalizacji wypracowaliśmy wiele rozwiązań, to właśnie dzięki jakim radzimy sobie właściwie z każdym rodzajem ponadprzeciętnych gabarytów. Nawet najbardziej skomplikowane do przewozu maszyny są w należącej do nas jednostce gospodarczej rzeczywiście mile widziane. Nie straszna nam również zakorkowana czy kłopotliwa lokalizacja - powinny Państwo wiedzieć, że podejmiemy się każdego wyzwania, a najbardziej interesuje nas:

 • transport walców, kafarów, kruszarek, spychaczy
 • transport koparek gąsienicowych, koparek kołowych, koparko-ładowarek, ładowarek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport maszyn drukarskich, przemysłowych i innych
 • transport zwyżek, podnośników, podestów ruchomych, dźwigów
 • transport maszyn rolniczych kombajny, sieczkarnie, ciągniki rolnicze, przyczepy, prasy, inne
 • transport maszyn leśnych beczkowozy, 
 • transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy

Nasze metody przewozu wysokiej jakości są tak właściwe zwłaszcza za względu na współczesny i specjalistyczny park maszynowy, jednakowoż też nie bez znaczenia jest nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży. Nie ma znaczenia jak niezwykle skomplikowane jest zlecenie, które mają Państwo dla nas do wykonania - z chęcią się tym zajmiemy, wobec tego proszę pisać i dzwonić - czekamy. Tym o wiele bardziej, że firma stworzona przez nas dysponuje środkami przewozu dedykowanymi naturalnie do realizacji takiego typu usług. Mamy wzorową flotę, na jakiej w gruncie rzeczy nigdy się jeszcze nie zawiedliśmy. To naturalnie dzięki niej jesteśmy w stanie sobie pozwolić na przewóz najwyższych lotów. W realizacji tych wszystkich zadań bardzo pomagają nam naczepy niskopodwoziowe, którymi szeroko dysponujemy, ale też lawety i HDS.

A w takim razie bez znaczenie jak to jakiego przewozu maszyn budowniczych Państwo wypatrują, bez względu na to co mają Państwo zaplanowanego do przewozu - my sobie z tym poradzimy, my się z tym uporamy - a to wszystko w w istocie właściwej cenie.


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.