TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych lubelskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 502 620 705

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 502 620 705
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 502 620 705
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 502 620 705
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN POWIETRZNYCH - TEL. 502 620 705

Nasza firma w sposób tani, prędki oraz praktyczny zajmuje się przewozem wszelkich maszyn budowniczych. Podejmujemy każde wyzwanie w branży połączonej ze sprzętami ściśle mówiąc trudnymi do przewozu, a wyraźnie wyzwania lubimy najbardziej. To właśnie dzięki wieloletniej pracy właśnie w tej branży wypracowaliśmy dużo rozwiązań, to naturalnie dzięki którym radzimy sobie właściwie z każdym rodzajem ponadprzeciętnych gabarytów. W żadnym wypadku nie boimy się wszelkich, nawet najbardziej skomplikowanych do przewozu maszyn. Muszą Państwo wiedzieć, że skonstruowany przez nas doświadczony zespół znawców podejmie się każdego wyzwania, nie straszne nam żadne korki czy jakakolwiek lokalizacja:

 • transport walców, kafarów, spychaczy, kruszarek
 • transport koparek gąsienicowych, ładowarek, koparek kołowych, koparko-ładowarek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport zwyżek, podestów ruchomych, podnośników, dźwigów
 • transport maszyn rolniczych kombajny, ciągniki rolnicze, sieczkarnie, prasy, beczkowozy, przyczepy, inne
 • transport maszyn przemysłowych, drukarskich i innych
 • transport ponadgabarytowy i niskopodwoziowy
 • transport maszyn leśnych

Nasze metody przewozu wysokiej jakości są tak solidne zwłaszcza za względu na współczesny oraz specjalistyczny park maszynowy, jednakowoż również nie bez znaczenia jest nasze wieloletnie doświadczenie w tej specjalizacji. Wobec tego bez względu na to jak niezwykle skomplikowane zamówienie mają Państwo dla nas w zanadrzu - proszę pisać, telefonować, dać znać - z pewnością mu sprostamy. Tym bardziej, że jednostka gospodarcza stworzona przez nas dysponuje środkami transportu dedykowanymi oczywiście do realizacji takiego typu usług. Posiadamy doborową flotę, na której w gruncie rzeczy przenigdy się jeszcze nie zawiedliśmy. To naturalnie dzięki niej jesteśmy w stanie sobie pozwolić na przewóz najwyższych lotów. Posiadane lawety, HDS, rozwiązania niskopodwoziowe - to wszystko składa się na fakt, że możemy spokojnie podchodzić do realizacji wszystkich zleceń.

Zatem bez względu na to za jakim przewozem maszyn budowniczych Państwo wyglądają - czy to przewóz kruszarek, wozideł technologicznych, ładowarek lub także jeszcze innych maszyn - oto jesteśmy zwarci i gotowi na każde zlecenie.

 

NAZWA FIRMY

 


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

   

   NIP: 
   Regon: 

 

Telefon: 502 620 705

 
www.

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest Interprom Michał Papis z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, NIP: 799 181 38 47, Regon 140277121. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.