TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych łódzkie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 601 144 444, 730 144 444, 733 144 444

TRANSPORT MASZYN BUDOWLANYCH - TEL. 601 144 444
TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 601 144 444
TRANSPORT I USŁUGI HDS - TEL. 601 144 444
TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 601 144 444

Potrzebują Państwo transportu palownic? A może szukają Państwo skutecznego sposobu na transport elementów konstrukcyjnych? Absorbujemy się kompleksowo wspólnie z załadunkiem i rozładunkiem transportem maszyn przemysłowych, budowniczych, rolniczych, maszyn drukarskich i innych. Jesteśmy w tej specjalizacji numerem jeden! Jeżeli pragną się Państwo o tym bliżej przekonać - gorąco zapraszamy już dziś do bliższego zaznajomienia się z opisującą nas szeroką ofertą na:

 • transport walców, kafarów, kruszarek, spychaczy
 • transport koparek gąsienicowych, koparek kołowych, koparko-ładowarek, ładowarek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport maszyn drukarskich, przemysłowych i innych
 • transport zwyżek, podnośników, podestów ruchomych, dźwigów
 • transport maszyn rolniczych kombajny, sieczkarnie, ciągniki rolnicze, przyczepy, prasy, inne
 • transport maszyn leśnych beczkowozy, 
 • transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy 

Tak jak napomknęliśmy wyżej jako obeznana oraz obeznana jednostka gospodarcza zapewniamy naprawdę całościową obsługę logistyczną przy realizacji każdego zamówienia - nie ma dla nas zamówień nie do wykonania, choćby nie wiemy jak skomplikowane maszyny mieliby Państwo do przewiezienia. Kochamy wyzwania komunikacyjne i robimy to wszystko w ściśle mówiąc należytej cenie. To niemniej jednak jeszcze nie wszystko, co możemy zaoferować. Jesteśmy chętni do udzielania rad powiązanych z transportem wielkogabarytowym, jak także z chęcią pomożemy Państwu zorganizować wszystkie dokumenty nieodzowne do tego, by zdołać dane maszyny w ogóle przewozić. Jesteśmy fachowcami w tym co robimy! Uczyniliśmy również wszystko, ażeby ten proces był jak najbardziej wyzbyty stresu i sprawny - stąd stworzony przez nas dbałość o wykwalifikowany pilotaż!

Zapraszamy do kontaktu każdego kto jest już wstępnie zainteresowany należącą do nas propozycją i chce dowiedzieć się co trochę więcej. Przygotowujemy indywidualną propozycję dostosowaną do Państwa wszystkich potrzeb. Proszę się z nami kontaktować w dowolny, najbardziej przydatny sposób. Odpowiemy tak błyskawicznie, jak tylko to możliwe - na każdego mejla oraz każdy telefon.

 

STANIASZEK TRANSPORT

 


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

   

   NIP: 771-101-43-36
   Regon: 590550410

 

Telefon: 601 144 444

               730 144 444

               733 144 444

 
www.601144444.pl

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Tynki, HDS, beton Łódź, autoholowanie Łódźszamba betonowe i ekologiczne szamba betonowe, meble biurowe, wynajem autokaru.

 

 

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest STANIASZEK TRANSPORT z siedzibą w Tuszynie 95-080, ul. Dworska 20D, Górki Małe, NIP: 771 101 43 36, REGON: 590550410. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.