TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych podlaskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Oferujemy niskopodwoziowy transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, maszyn drukarskich i maszyn przemysłowych, elementów konstrukcyjnych konstrukcji stalowych, transport kombajnów, sieczkarni, ciągników rolniczych, pras, przyczep, beczkowozów i maszyn leśnych dla klientów z następujących miast i miasteczek oraz ich okolic: Drohiczyn (województwo podlaskie), AugustówBielsk PodlaskiCiechanowiec, Czyżew, Dąbrowa Białostocka, Brańsk, Białystok,  Łapy, Łomża, MońkiSiemiatycze, Suraż, Szepietowo, Szczuczyn (województwo podlaskie), Choroszcz, Czarna Białostocka, Grajewo, Goniądz,  Hajnówka, Tykocin,  Wysokie Mazowieckie, Wasilków, Kleszczele, Lipsk (powiat augustowski), Suchowola, Supraśl, SuwałkiSokółka, Zabłudów, Zambrów, Jedwabne, Knyszyn, Kolno, Krynki, Nowogród, Michałowo, Rajgród, Sejny, Stawiski.

Ekwipunek taki jak maszyny rolnicze oraz budowlane jest wybitnie drogi oraz przyzwoicie o tym wiemy. Już sama ich pielęgnacja, dbanie o to ażeby były w odpowiednim stanie to nie lada wyzwanie, wobec tego jeśli nadchodzi pora na przetransportowanie ich w jakieś inne miejsce - mrozi to krew w żyłach właścicieli. Jeżeli i Państwo chwilowo stoją przed takim wyzwaniem - fantastycznie, że jesteście na należącej do nas stronie! To właśnie stworzona przez nas jednostka gospodarcza potrafi w najbardziej całościowy sposób zatroszczyć się o rzetelne nastawienie do transportu maszyn, a przede wszystkim jesteśmy zawodowcami, jeśli chodzi o:

 • transport spychaczy, kruszarek, walców, kafarów
 • transport koparko-ładowarek, ładowarek, koparek kołowych, koparek gąsienicowych
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport maszyn drukarskich przemysłowych i innych
 • transport dźwigów, podestów ruchomych, podnośników, zwyżek
 • transport maszyn rolniczych ciągniki rolnicze, kombajny, prasy, sieczkarnie, przyczepy, beczkowozy, inne
 • transport maszyn leśnych
 • transport ponadgabarytowy i niskopodwoziowy 

Stworzona przez nas firma specjalizuje się w transporcie tego rodzaju urządzeń już od wielu lat, dlatego wolno nam zaufać. Stworzony przez nas zespół tworzą doświadczeni pracobiorcy, nadzwyczaj wykwalifikowani w tymże temacie, bowiem już dużo lat działamy w branży, jaką jest transport maszyn rolniczych jak też budowlanych. Najważniejszym dowodem wysokiej jakości naszych usług jest szerokie krąg naszych wiernych Kontrahentów. Jeżeli pragną się Państwo osobiście przekonać o tym jak niezmiernie kompleksowo i profesjonalnie potrafimy odpowiedzieć na potrzeby rynku w temacie transportu wielkogabarytowego - zapraszamy. Robimy to pomiędzy innymi w ten sposób, że ciągle rozwijamy nasze kompetencje, inwestujemy w współczesne rozwiązania, korzystamy z technologi, która bezustannie i bezustannie poszerza nasze możliwości sprzętowe. 

Ciekawi Państwa nasza idealna oferta? Niesłychanie się cieszymy, tym znacznie bardziej że naszych usług nie ograniczamy do terenu Polski, jednakowoż też realizujemy zlecenia na terenie krajów europejskich. Już dziś należałoby skorzystać z naszej oferty! Współpraca z nami na pewno Państwa usatysfakcjonuje.


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.