TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych śląskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Wypatrują Państwo przewozu najlepszej jakości - ponieważ chcecie przewieźć tanio, prędko oraz bezpiecznie ciężkie maszyny? Transport maszyn budowniczych oraz rolniczych - to my! Dlatego uprzejmie zapraszamy Państwa do skorzystania z należącej do nas oferty - bez względu na to czy planują Państwo transport maszyn oryginalnych czy także używanych - podejmiemy się zadania, a już szczególnie jeśli chodzi o:

 • transport koparko-ładowarek, koparek gąsienicowych, ładowarek, koparek kołowych
 • transport kruszarek, spychaczy, walców, kafarów
 • transport podestów ruchomych, dźwigów, podnośników, zwyżek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport maszyn drukarskich i przemysłowych i innych
 • transport maszyn rolniczych kombajny, prasy, sieczkarnie, ciągniki rolnicze, przyczepy, beczkowozy, inne
 • transport maszyn leśnych
 • transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy

Z naszej propozycji każdego dnia korzysta coraz to więcej osób - coraz to częściej oraz coraz to entuzjastyczniej - to jest należącą do nas najlepszą możliwą rekomendacją! Z opisującej nas oferty korzystają już nie jedynie sami rolnicy, właściciele różnej wielkości firm budowlanych czy także dilerzy maszyn rolniczych, ale także coraz częściej pojawiają się Kontrahenci, którzy najzwyczajniej w świecie potrzebują przewiezienia ciężkiej, w rzeczywistości ciężkiej maszyny w solidnej cenie na lawecie - dla nich także jesteśmy do dyspozycji.

Z jakiej przyczyny Ci wszyscy ludzie wybierają naturalnie nas? To łatwe! Wyróżnia nas pośród konkurencji zdobyte lata doświadczenia w branży związanej z przewozem ciężkiego sprzętu, jednakowoż także wszelkie zdobyte uprawnienia, jakie zaświadczają o wysokiej klasie oferowanych przez nas usług. Mamy do perfekcji wykwalifikowaną kadrę kierowców. Zajmujemy się również załadunkiem oraz rozładunkiem. Każdy Konsument będzie w zasadzie usatysfakcjonowany z wybrania opisującej nas oferty, bo tą w pełni do każdego dopasowujemy, dbając o indywidualne nastawienie do Klienta. To bezpieczny transport maszyn na wysokim poziomie - uprzejmie zapraszamy. Wszystkich z Państwa, jacy mają jakiekolwiek zapytania odnośnie do należącej do nas oferty - serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez e-mail.


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.