TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych łódzkie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 601 144 444, 730 144 444, 733 144 444

TRANSPORT MASZYN BUDOWLANYCH - TEL. 601 144 444
TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 601 144 444
TRANSPORT I USŁUGI HDS - TEL. 601 144 444
TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 601 144 444

Czy muszą Państwo przewieźć palownice? A może to transport elementów konstrukcyjnych rozmaitego typu jest tym czego Państwo wypatrują? Jesteśmy firmą zajmującą się w sposób kompleksowy - bo wraz z załadunkiem oraz rozładunkiem transportem machin budowniczych, rolniczych jak także przemysłowych. To specjalizacja, w jakiej spisujemy się na medal! Jeżeli chcą się Państwo o tym bliżej przekonać - uprzejmie zapraszamy już dziś do bliższego zapoznania się z naszą szeroką ofertą na

 • transport walców, kafarów, kruszarek, spychaczy
 • transport koparek gąsienicowych, koparek kołowych, koparko-ładowarek, ładowarek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport maszyn drukarskich, przemysłowych i innych
 • transport zwyżek, podnośników, podestów ruchomych, dźwigów
 • transport maszyn rolniczych kombajny, sieczkarnie, ciągniki rolnicze, przyczepy, prasy, inne
 • transport maszyn leśnych beczkowozy, 
 • transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy  

Bez względu na to jak niesłychanie skomplikowane mają Państwo rzeczy do przewiezienia musicie mieć pojęcie, że dla naszej firmy nie ma zadania, którego nie moglibyśmy wykonać bo gwarantujemy w dobrej cenie w samej rzeczy kompleksową obsługę logistyczną, bo jesteśmy firmą wprawną, z wieloma latami doświadczenia za sobą - to wypada sprawić. Kochamy wyzwania komunikacyjne oraz robimy to wszystko w w rzeczy samej odpowiedniej cenie. Mamy jednak jeszcze dużo więcej do zaoferowania. Z przyjemnością również doradzimy w temacie wielkogabarytowego przewozu, jak również pomagamy w organizacji wszelkich przydatnych do przewozu zezwoleń. Bowiem przewóz oprzyrządowania budowlanego to stworzona przez nas branża! Uczyniliśmy też wszystko, żeby ten proces był jak najbardziej pozbawiony stresu i sprawny - stąd stworzony przez nas dbałość o idealny pilotaż!

Jeżeli są Państwo na wstępie zaintrygowani stworzoną przez nas propozycją i chcecie dowiedzieć się więcej - zapraszamy do kontaktu. Dla każdego przygotujemy celowo dopasowaną do indywidualnych potrzeb propozycję. Prosimy pisać mejle, telefonować - jak tylko Państwu jest wygodniej. Odpowiemy tak szybko, jak tylko to dopuszczalne - na każdego mejla i każdy telefon.

 

 

STANIASZEK TRANSPORT

 


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

   

   NIP: 771-101-43-36
   Regon: 590550410

 

Telefon: 601 144 444

               730 144 444

               733 144 444

 
www.601144444.pl

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Tynki, HDS, beton Łódź, autoholowanie Łódźszamba betonowe i ekologiczne szamba betonowe, meble biurowe, wynajem autokaru.

 

 

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest STANIASZEK TRANSPORT z siedzibą w Tuszynie 95-080, ul. Dworska 20D, Górki Małe, NIP: 771 101 43 36, REGON: 590550410. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.