TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych pomorskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Posiadamy świadomość, że budowlane, rolnicze i inne ciężkie maszyny to sprzęt drogi. Już sama ich pielęgnacja, dbanie o to by były w właściwym stanie to nie lada wyzwanie, zatem jeżeli przychodzi pora na przetransportowanie ich w jakieś inne miejsce - mrozi to krew w żyłach właścicieli. Jednakże jeśli są Państwo na należącej do nas stronie, bo poszukują Państwo firmy która potrafi poradzić sobie z tym wyzwaniem - to strzał w dziesiątkę! Jesteśmy firmą, która w samej rzeczy kompleksowo - bowiem wraz z załadunkiem oraz rozładunkiem zajmuje się transportem maszyn tego rodzaju, a już z pewnością jeśli chodzi o:

 • transport koparko-ładowarek, ładowarek, koparek gąsienicowych, koparek kołowych
 • transport dźwigów, podestów ruchomych, podnośników, zwyżek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport spychaczy, kruszarek, walców, kafarów
 • transport maszyn drukarskich przemysłowych i innych
 • transport maszyn rolniczych  prasy, sieczkarnie, ciągniki rolnicze, kombajny, przyczepy, beczkowozy, inne
 • transport maszyn leśnych
 • transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy

Jesteśmy firmą, której w rzeczywistości w specjalizacji takiego przewozu wolno zaufać, albowiem zajmujemy się tym zagadnieniem już ściśle mówiąc od wielu lat. Nasz zespół tworzą fachowi pracownicy, wybitnie wykwalifikowani w tymże temacie, bowiem już wiele lat działamy w branży, jaką jest przewóz maszyn rolniczych jak też budowlanych. Najlepszym argumentem wysokiej jakości naszych usług jest szerokie krąg naszych wiernych Klientów. I Państwo mogą do tej grupy dołączyć, aby osobiście przekonać się o tym w jak nadzwyczaj wprawny oraz kompleksowy sposób potrafimy sprostać oczekiwaniom rynku. Kluczem do naszego sukcesu jest nieustannie rozwijanie kompetencji, inwestowanie w nowoczesne rozstrzygnięcia, jak też korzystanie z technologii, to właśnie dzięki jakim możemy Państwu oferować coraz to poprawniejsze usługi. 

Intryguje Państwa nasza idealna propozycja? Niesłychanie się cieszymy, tym znacznie bardziej że naszych usług nie ograniczamy do terenu Polski, jednakowoż też realizujemy zlecenia na terenie krajów europejskich. Już dzisiaj warto skorzystać z naszej oferty! Współpraca z nami z pewnością Państwa usatysfakcjonuje.


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.