TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych świętokrzyskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 502 620 705

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 502 620 705
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 502 620 705
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 502 620 705
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN POWIETRZNYCH - TEL. 502 620 705

Nasza idealna firma to wysokiej jakości przewóz maszyn ciężkich, zarówno budowlanych, jak i rolniczych. Nasza jednostka gospodarcza to eksperci w transporcie tego rodzaju, bo posiadamy na swoim koncie wiele lat doświadczenia. Oferujemy Państwo nade wszystko realizacje obejmujące:

 • transport podnośników, zwyżek, podestów ruchomych, dźwigów
 • transport kruszarek, walców, spychaczy, kafarów
 • transport ładowarek, koparko-ładowarek, koparek kołowych, koparek gąsienicowych
 • transport konstrukcji stalowych i elementów konstrukcyjnych 
 • transport maszyn drukarskich, przemysłowych i innych
 • transport maszyn rolniczych ciągniki rolnicze, przyczepy, beczkowozy, kombajny, prasy, sieczkarnie, inne
 • transport maszyn leśnych
 • transport  ponadgabarytowy i niskopodwoziowy 

Zatem wszyscy z Państwa, którzy do tej pory poszukiwali specjalnego transportu machin ciężkich - trafiając do nas, trafili w dziesiątkę. Wszystko to robimy niezmiernie szybko oraz w niezmiernie porządnej cenie. Przystępujemy do takiego przewozu w rzeczy samej kompetentnie, zapewniając kompleksową obsługę - od załadunku, przez sam przewóz, aż po rozładunek. W razie potrzeby - zapewniamy pilotaż. Z racji tego, że uwielbiamy zadania wymagające - przyjmujemy każde zlecenia i nie boimy się wyzwań. Z równą chęcią pochodzimy do przewozu maszyn rolniczych takich jak kombajny, ciągniki czy opryskiwacze, jak i do budowniczych. I nade wszystko dbamy o indywidualne przygotowanie propozycji dla każdego Konsumenta.

Przewóz maszyn budowniczych i rolniczych w naszym wykonaniu to klasa sama w sobie. Bez względu na to czy szukają Państwo przewozu krajowego lub też europejskiego - służymy pomocą. Poza oczywistej oferty transportowej, nad którą tu debatujemy zapewniamy Państwu również całkowitą obsługę logistyczną, żeby dzielić się własną wiedzą i doświadczeniem. Przewieziemy ekspresowo, bezpiecznie i w dobrej cenie wszelkie machiny od koparek, przez dźwigi po walce! Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania w odniesieniu do opisującej nas oferty - proszę pisać, dzwonić - na pewno odpowiemy i wszystko wytłumaczymy dla pełnej satysfakcji każdego Kontrahenta.

 

NAZWA FIRMY

 


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

   

   NIP: 
   Regon: 

 

Telefon: 502 620 705

 
www.

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest Interprom Michał Papis z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, NIP: 799 181 38 47, Regon 140277121. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.