TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych pomorskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Ekwipunek taki jak maszyny rolnicze i budownicze jest niezmiernie drogi i odpowiednio o tym wiemy. Już sama ich pielęgnacja, dbanie o to ażeby były w dobrym stanie to nie lada wyzwanie, wobec tego jeśli przychodzi pora na przetransportowanie ich w jakieś inne miejsce - mrozi to krew w żyłach właścicieli. Jeśli i Państwo chwilowo stoją przed takim wyzwaniem - fantastycznie, że jesteście na opisującej nas witrynie internetowej! Jesteśmy firmą, która w istocie kompleksowo - ponieważ wraz z załadunkiem i rozładunkiem absorbuje się transportem maszyn tego rodzaju, a już na pewno jeżeli chodzi o:

 • transport koparko-ładowarek, ładowarek, koparek gąsienicowych, koparek kołowych
 • transport dźwigów, podestów ruchomych, podnośników, zwyżek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport spychaczy, kruszarek, walców, kafarów
 • transport maszyn drukarskich przemysłowych i innych
 • transport maszyn rolniczych  prasy, sieczkarnie, ciągniki rolnicze, kombajny, przyczepy, beczkowozy, inne
 • transport maszyn leśnych
 • transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy

Nasza jednostka gospodarcza specjalizuje się w przewozie tego rodzaju urządzeń już od wielu lat, wskutek tego wolno nam zaufać. Stworzony przez nas zespół tworzą doświadczeni pracobiorcy, niezmiernie wykwalifikowani w tymże temacie, bowiem już wiele lat funkcjonujemy w branży, jaką jest przewóz maszyn rolniczych jak też budowlanych. Poprzez cały ten czas zdobyliśmy już szerokie grono w rzeczywistości oddanych Konsumentów. Jeśli pragną się Państwo osobiście przekonać o tym jak niezwykle kompleksowo i kompetentnie potrafimy odpowiedzieć na potrzeby rynku w temacie przewozu wielkogabarytowego - uprzejmie zapraszamy. Kluczem do stworzonego przez nas sukcesu jest nieustannie rozwijanie kompetencji, inwestowanie w współczesne rozstrzygnięcia, jak również korzystanie z technologii, to naturalnie dzięki którym jesteśmy w stanie Państwu oferować coraz to poprawniejsze usługi. 

Są Państwo zaintrygowani? Niezmiernie się cieszymy, tym bardziej że naszych usług nie powstrzymujemy do terenu Polski, niemniej jednak także realizujemy zlecenia na obszarze krajów europejskich. Już dzisiaj należałoby skorzystać z należącej do nas oferty! Na 100 % będą Państwo usatysfakcjonowani z podjętej naszej firmy zapraszamy.


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.