TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych świętokrzyskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Prowadzimy skup pojazdów używanych. Skupujemy samochody od osób prywatnych oraz firm. Kupujemy auta osobowych, Oferujemy niskopodwoziowy transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, maszyn drukarskich i maszyn przemysłowych, elementów konstrukcyjnych konstrukcji stalowych, transport kombajnów, sieczkarni, ciągników rolniczych, pras, przyczep, beczkowozów i maszyn leśnych dla klientów z następujących miast i miasteczek oraz ich okolic: Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Bodzentyn, Busko-Zdrój Chęciny, Ćmielów, Daleszyce, Działoszyce, Chmielnik (województwo świętokrzyskie), Opatów, Koprzywnica, Kunów, Małogoszcz,  Sędziszów, Stąporków, Stopnica, Wąchock, Włoszczowa, Zawichost, Skalbmierz,  Suchedniów, Ożarów, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Połaniec, Osiek (województwo świętokrzyskie), SandomierzSkarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów.

Przewóz maszyn ciężkich, zarówno rolniczych jak i budowniczych to coś czym nasza jednostka gospodarcza absorbuje się z lubością. Jesteśmy niezwykle doświadczoną grupą fachowców, w następstwie tego również stworzyliśmy jednostkę gospodarczą znającą się na tego rodzaju transporcie. Stworzona przez nas jednostka gospodarcza to w głównej mierze wysokiej jakości:

 • transport podnośników, zwyżek, podestów ruchomych, dźwigów
 • transport kruszarek, walców, spychaczy, kafarów
 • transport ładowarek, koparko-ładowarek, koparek kołowych, koparek gąsienicowych
 • transport konstrukcji stalowych i elementów konstrukcyjnych 
 • transport maszyn drukarskich, przemysłowych i innych
 • transport maszyn rolniczych ciągniki rolnicze, przyczepy, beczkowozy, kombajny, prasy, sieczkarnie, inne
 • transport maszyn leśnych
 • transport  ponadgabarytowy i niskopodwoziowy 

Zatem wszyscy z Państwa, którzy do tej pory poszukiwali specjalnego transportu maszyn ciężkich - trafiając do nas, trafili w dziesiątkę. Tylko u nas realizacje takich zadań w w gruncie rzeczy solidnej cenie. Jesteśmy przykładem najważniejszego profesjonalizmu w tym temacie, kompleksowo zaprzątając się nie jedynie samym przewozem, niemniej jednak też załadunkiem i rozładunkiem maszyn. O pilotaż też zadbamy, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Nie ma dla nas zadań, jakim nie zdołalibyśmy sprostać, a wręcz wyzwania - kochamy najbardziej. Z równą chęcią pochodzimy do przewozu maszyn rolniczych takich jak kombajny, traktory czy opryskiwacze, jak oraz do budowniczych. I nade wszystko dbamy o indywidualne przygotowanie oferty dla każdego Konsumenta.

Transport maszyn budowniczych i rolnych w stworzonym przez nas wykonaniu to klasa sama w sobie. Bez względu na to czy wyszukują Państwo przewozu krajowego czy również europejskiego - służymy pomocą. Nie zatrzymujemy się jednak na samej szerokiej ofercie transportowej, albowiem jako fachowcy z kolosalną przyjemnością pragniemy Państwu zapewnić kompletną obsługę logistyczną. Przewieziemy błyskawicznie, bezpiecznie oraz w odpowiedniej cenie wszystkie maszyny od koparek, przez dźwigi po walce! W razie pojawianie się jakichkolwiek pytań tudzież wątpliwości w odniesieniu do naszej oferty - wolno śmiało pisać lub też dzwonić, na wszystko odpowiemy tak szybko, jak jedynie to wykonalne.


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.