TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych lubelskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Stworzona przez nas firma w sposób tani, prędki i komfortowy zajmuje się przewozem wszelakich maszyn budowlanych. Podejmujemy każde wyzwanie w branży związanej ze sprzętami w istocie trudnymi do przewozu, a wręcz wyzwania lubimy najbardziej. Wiemy, jak wybitnie problemowe potrafią być fenomenalne gabaryty, ale lata praktyki pozwoliły nam wypracować rozwiązania, to właśnie dzięki jakim adekwatnie każdy pojazd jesteśmy w stanie przewieźć. Nawet najbardziej skomplikowane do przewozu maszyny są w opisującej nas firmie w samej rzeczy mile widziane. Nie straszna nam również zakorkowana czy skomplikowana lokalizacja - powinny Państwo wiedzieć, że podejmiemy się każdego wyzwania, a w najwyższym stopniu interesuje nas:

 • transport walców, kafarów, spychaczy, kruszarek
 • transport koparek gąsienicowych, ładowarek, koparek kołowych, koparko-ładowarek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport zwyżek, podestów ruchomych, podnośników, dźwigów
 • transport maszyn rolniczych kombajny, ciągniki rolnicze, sieczkarnie, prasy, beczkowozy, przyczepy, inne
 • transport maszyn przemysłowych, drukarskich i innych
 • transport ponadgabarytowy i niskopodwoziowy
 • transport maszyn leśnych

Jesteśmy w zasadzie dobrzy w tym co robimy zwłaszcza ze względu na fakt, że mamy rzeczywiście specjalistyczny oraz współczesny park maszynowy, jak też to kolosalne doświadczenie w tym temacie, o którym już wspominaliśmy. Nie ma znaczenia jak wybitnie skomplikowane jest zlecenie, które mają Państwo dla nas do wykonania - z chęcią się tym zajmiemy, wobec tego proszę pisać oraz dzwonić - czekamy. Spokojnie sprostamy tym wszystkim obowiązkom, ponieważ dysponujemy środkami transportu, które są dedykowane właśnie realizacji takich reprezentatywnych usług. Prowadzona przez nas flota to flota na medal - jeszcze nigdy nas nie zawiodła. To oczywiście temu proponowany przez nas przewóz - to pierwszorzędny w branży przewóz. Posiadane lawety, HDS, rozwiązania niskopodwoziowe - to wszystko składa się na fakt, że możemy spokojnie podchodzić do realizacji wszelkich zleceń.

A w takim razie bez znaczenie jak to jakiego przewozu maszyn budowlanych Państwo poszukują, bez względu na to co mają Państwo zaplanowanego do przewozu - my sobie z tym poradzimy, my się z tym uporamy - a to wszystko w naprawdę dobrej cenie.


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.