TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych lubelskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Jesteśmy jednostką specjalizującą się w transporcie maszyn budowlanych, jak również maszyn rolniczych - ekspresowo, niedrogo, wygodnie. Przede wszystkim ubóstwiamy wyzwania, nie boimy się wskutek tego jakichkolwiek trudności, żadnych zleceń połączonych z branżą przewozu wyposażenia rzeczywiście kłopotliwego do przewozu. To właśnie dzięki wieloletniej pracy właśnie w tej branży wypracowaliśmy wiele rozwiązań, dzięki którym radzimy sobie właściwie z każdym wariantem ponadprzeciętnych gabarytów. Nawet najbardziej skomplikowane do przewozu maszyny są w opisującej nas jednostce gospodarczej w rzeczywistości mile widziane. Powinni Państwo wiedzieć, że stworzony przez nas fachowy zespół znawców podejmie się każdego wyzwania, nie straszne nam żadne korki lub jakakolwiek lokalizacja:

 • transport walców, kafarów, spychaczy, kruszarek
 • transport koparek gąsienicowych, ładowarek, koparek kołowych, koparko-ładowarek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport zwyżek, podestów ruchomych, podnośników, dźwigów
 • transport maszyn rolniczych kombajny, ciągniki rolnicze, sieczkarnie, prasy, beczkowozy, przyczepy, inne
 • transport maszyn przemysłowych, drukarskich i innych
 • transport ponadgabarytowy i niskopodwoziowy
 • transport maszyn leśnych

Jesteśmy rzeczywiście dobrzy w tym co robimy w zasadzie ze względu na fakt, że mamy w istocie specjalistyczny i współczesny park maszynowy, jak także to gigantyczne doświadczenie w tym temacie, o którym już wspominaliśmy. Toteż bez względu na to jak niezmiernie skomplikowane zamówienie mają Państwo dla nas w zanadrzu - proszę pisać, dzwonić, dać znać - na pewno mu sprostamy. Bezproblemowo sprostamy tym wszystkim zadaniom, albowiem zarządzamy środkami transportu, jakie są dedykowane oczywiście realizacji takich charakterystycznych usług. Posiadamy wzorową flotę, na jakiej właściwie przenigdy się jeszcze nie zawiedliśmy. To właśnie temu proponowany przez nas transport - to najlepszy w branży transport. W realizacji tych wszystkich zadań niesłychanie pomagają nam naczepy niskopodwoziowe, którymi szeroko dysponujemy, jakkolwiek także lawety oraz HDS.

A więc bez znaczenie jak to jakiego transportu maszyn budowlanych Państwo poszukują, bez względu na to co mają Państwo zaplanowanego do transportu - my sobie z tym poradzimy, my się z tym uporamy - a to wszystko w rzeczywiście odpowiedniej cenie.


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.