TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych lubuskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Jesteśmy firmą specjalizującą się w transporcie maszyn budowlanych, jak również maszyn rolnych - ekspresowo, niedrogo, wygodnie. Podejmujemy każde wyzwanie w branży powiązanej ze sprzętami w rzeczywistości trudnymi do przewozu, a wprost wyzwania kochamy najbardziej. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niezmiernie problemowe potrafią być ponadprzeciętne gabaryty, niemniej jednak lata praktyki pozwoliły nam wypracować rozwiązania, to właśnie dzięki którym właściwie każdy pojazd jesteśmy w stanie przewieźć. W żadnym wypadku nie boimy się wszelkich, nawet w największym stopniu karkołomnych do przewozu maszyn. Powinni Państwo wiedzieć, że stworzony przez nas wykwalifikowany zespół znawców podejmie się każdego wyzwania, nie straszne nam żadne korki lub jakakolwiek lokalizacja:

 • transport walców, kafarów, kruszarek, spychaczy
 • transport koparek gąsienicowych, koparek kołowych, koparko-ładowarek, ładowarek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport maszyn drukarskich, przemysłowych i innych
 • transport zwyżek, podnośników, podestów ruchomych, dźwigów
 • transport maszyn rolniczych kombajny, sieczkarnie, ciągniki rolnicze, przyczepy, prasy, inne
 • transport maszyn leśnych beczkowozy, 
 • transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy

Nasze metody przewozu wysokiej jakości są tak dobre głównie za względu na współczesny i specjalistyczny park mechaniczny, ale też nie bez znaczenia jest nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży. Toteż bez względu na to jak wybitnie karkołomne zamówienie mają Państwo dla nas w zanadrzu - proszę pisać, telefonować, dać znać - na pewno mu sprostamy. Bez problemu sprostamy tym wszystkim zadaniom, bo dysponujemy środkami transportu, które są dedykowane właśnie realizacji takich charakterystycznych usług. Prowadzona przez nas flota to flota na medal - jeszcze nigdy nas nie zawiodła. To właśnie temu proponowany przez nas przewóz - to perfekcyjny w branży przewóz. W realizacji tych wszystkich zadań niezmiernie pomagają nam naczepy niskopodwoziowe, którymi szeroko dysponujemy, ale także lawety oraz HDS.

A w związku z tym bez znaczenie jak to jakiego transportu maszyn budowlanych Państwo wyszukują, bez względu na to co mają Państwo zaplanowanego do transportu - my sobie z tym poradzimy, my się z tym uporamy - a to wszystko w w samej rzeczy dobrej cenie.


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.