TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych śląskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Poszukują Państwo transportu najwyższej jakości - ponieważ chcecie przetransportować tanio, ekspresowo i bezpiecznie ciężkie machiny? Z radością zajmiemy się transportem wszystkich maszyn rolniczych czy także budowlanych! Wskutek tego serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z należącej do nas oferty - bez względu na to czy planują Państwo transport maszyn innowacyjnych czy również używanych - podejmiemy się zadania, a już przede wszystkim jeśli chodzi o:

 • transport koparko-ładowarek, koparek gąsienicowych, ładowarek, koparek kołowych
 • transport kruszarek, spychaczy, walców, kafarów
 • transport podestów ruchomych, dźwigów, podnośników, zwyżek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport maszyn drukarskich i przemysłowych i innych
 • transport maszyn rolniczych kombajny, prasy, sieczkarnie, ciągniki rolnicze, przyczepy, beczkowozy, inne
 • transport maszyn leśnych
 • transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy

Doskonała rekomendacja wysokiej jakości naszych usług to ciągle poszerzające się grono naszych Kontrahentów - gorąco dziękujemy! Z opisującej nas oferty korzystają już nie wyłącznie sami rolnicy, właściciele rozmaitej wielkości przedsiębiorstw budowlanych czy także dilerzy maszyn rolniczych, niemniej jednak także coraz częściej pojawiają się Klienci, którzy najzwyczajniej w świecie wymagają przewiezienia ciężkiej, w rzeczywistości ciężkiej maszyny w odpowiedniej cenie na lawecie - dla nich również jesteśmy do dyspozycji.

Z jakiej przyczyny Tobie wszyscy ludzie wybierają właśnie nas? To wyraźne! Wyróżnia nas pośród konkurencji uzyskane lata doświadczenia w branży związanej z transportem ciężkiego sprzętu, jednakowoż również wszystkie zdobyte uprawnienia, jakie świadczą o wysokiej klasie oferowanych przez nas usług. Prowadzona przez nas kadra kierowców jest także niezmiernie wykwalifikowana. Zajmujemy się też załadunkiem i rozładunkiem. Propozycję dobieramy indywidualnie do każdego Klienta - tak ażeby znakomicie odpowiadała na jego potrzeby oraz w pełni satysfakcjonowała. To bezpieczny przewóz maszyn na wysokim poziomie - serdecznie zapraszamy. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek zapytania tudzież wątpliwości - uprzejmie zapraszamy też do kontaktu, ażeby odpowiedzieć na wszystko w gigantyczny oraz całościowy sposób.


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.