TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych dolnośląskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Oferujemy niskopodwoziowy transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, maszyn drukarskich i maszyn przemysłowych, elementów konstrukcyjnych konstrukcji stalowych, transport kombajnów, sieczkarni, ciągników rolniczych, pras, przyczep, beczkowozów i maszyn leśnych dla klientów z następujących miast i miasteczek oraz ich okolic: Dzierżoniów, Głogów, Głuszyca, Góra (województwo dolnośląskie), Gryfów Śląski, Jawor, Jaworzyna Śląska, Bardo (województwo dolnośląskie), Bielawa, Bierutów, Jedlina-Zdrój, Jelcz-Laskowice, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Bolesławiec, Duszniki-Zdrój, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Karpacz, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Kowary, Kudowa-Zdrój, Lądek-Zdrój, Legnica, Leśna, Lubań (województwo dolnośląskie), Lubawka, Lubin, Lubomierz, Bolków, Brzeg Dolny, Bystrzyca Kłodzka, Chocianów, ChojnówŚwieradów-Zdrój, Świerzawa, Trzebnica, Wałbrzych, Milicz, Milicz, Piława Górna, Polanica-Zdrój, Polkowice, Oleśnica, Olszyna. Oława, Piechowice, Pieńsk, Pieszyce, Sobótka (powiat wrocławski), Świebodzice, Węgliniec, Wiązów, Wleń, Wojcieszów, Wołów, Wrocław, Zawidów, Ząbkowice Śląskie, Strzegom, Strzelin, Syców, Szczawno-Zdrój, Szczytna, Szklarska Poręba, Ścinawa, Środa Śląska, Świdnica, Wąsosz (powiat górowski), Lwówek Śląski, Mieroszów, Międzybórz, Międzylesie, Prochowice, Prusice,  Przemków, Radków, Siechnice, Mirsk, Niemcza, Nowa Ruda, Nowogrodzie, Oborniki ŚląskieZgorzelec, Ziębice, Złotoryja, Złoty Stok, Żarów, Żmigród, Stronie Śląskie. 

Witamy serdecznie na domenie internetowej przedstawiciela sektora przewozu maszyn budowlanych oraz rolniczych. Jako profesjonaliści w sektorze przewozu szczególnego ciężkiego wyróżniamy się wśród konkurencji szeregiem atutów, o których zezwolimy sobie wspomnieć w niniejszym wstępie. Następną sprawą, która nas wyróżnia to szeroka propozycja przewozu na maszyny, takie jak:

 • transport koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, ładowarek
 • transport walców, kafarów, kruszarek, spychaczy
 • transport zwyżek, podnośników, podestów ruchomych, dźwigów
 • transport konstrukcji stalowych i elementów konstrukcyjnych
 • transport maszyn drukarskich, przemysłowych i innych
 • transport maszyn rolniczych (kombajny, sieczkarnie, ciągniki rolnicze, prasy, przyczepy, beczkowozy, inne)
 • transport maszyn leśnych
 • transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy

Wszystkie machiny przez nas przewożone, również te budownicze, jak oraz rolnicze to wyposażenia, do których podchodzimy w trakcie całego procesu z niezwykłą troską. Wskutek tego nie tylko sam transport jest wykonany w w zasadzie idealny sposób, jakkolwiek także załadunek, jak oraz rozładunek. Poprawnie wiemy w jaki sposób podejść do tych zadań, gdyż funkcjonujemy w branży ciężkiego przewozu nie od dziś - cały czas z niemalejącym zaangażowaniem i chęcią do tego, co robimy. Transport wielkogabarytowy to nasza domena, o czym mogą się Państwo przekonać bezpośrednio dołączając do naszego gigantycznego grona zadowolonych Klientów. Wyróżnia nas albowiem fachowość, przekładający się na fakt tego, że żadna jednostka gospodarcza nie podejdzie do Państwa wyposażenia tak kompleksowo jak my to robimy. Szybkość realizacji zlecenia to nasza idealna następna zaleta.

Przewóz ponadgabarytowy w stworzonym przez nas wykonaniu to proces bez zbędnych formalności oraz komplikacji i wobec tego Państwo na pewno również korzystając z naszych usług docenią nas za sprawność i fachowość naszych realizacji. Transport niestandardowy to coś czego Państwu potrzeba? A może interesuje Państwa transport niskopodwoziowy? To wszystko znajduje się w opisującej nas ogromnej ofercie i to w w rzeczywistości godziwych cenach.


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.