TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych wielkopolskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 502 620 705

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 502 620 705
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 502 620 705
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 502 620 705
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN POWIETRZNYCH - TEL. 502 620 705

Przewóz maszyn ciężkich, zarówno rolnych jak i budowniczych to coś czym stworzona przez nas jednostka gospodarcza zajmuje się z lubością. Jesteśmy niezwykle doświadczoną grupą znawców, wobec tego też stworzyliśmy jednostkę gospodarczą znającą się na tego rodzaju transporcie. Nasza idealna jednostka gospodarcza to przede wszystkim wysokiej jakości:

 • transport konstrukcji stalowych i elementów konstrukcyjnych 
 • transport podnośników, zwyżek, podestów ruchomych, dźwigów
 • transport kruszarek, walców, spychaczy, kafarów
 • transport ładowarek, koparko-ładowarek, koparek kołowych, koparek gąsienicowych
 • transport maszyn drukarskich, przemysłowych i innych
 • transport maszyn rolniczych ciągniki rolnicze, przyczepy, beczkowozy, kombajny, prasy, sieczkarnie, inne
 • transport maszyn leśnych
 • transport  ponadgabarytowy i niskopodwoziowy 

Zatem wszyscy z Państwa, którzy do tej pory poszukiwali wyjątkowego transportu maszyn ciężkich - trafiając do nas, trafili w dziesiątkę. Jedynie u nas realizacje takich zadań w ściśle mówiąc właściwej cenie. Jesteśmy przykładem najważniejszego profesjonalizmu w tym przedmiocie, kompleksowo zaprzątając się nie tylko samym przewozem, jednakowoż też załadunkiem i rozładunkiem maszyn. O pilotaż też zadbamy, jeśli zajdzie taka potrzeba. Nie ma dla nas zadań, jakim nie zdołalibyśmy sprostać, a wyraźnie wyzwania - kochamy najbardziej. Z równą chęcią pochodzimy do transportu maszyn rolniczych takich jak kombajny, ciągniki czy opryskiwacze, jak i do budowlanych. I nade wszystko troszczymy się o indywidualne przygotowanie oferty dla każdego Kontrahenta.

Oferujemy przewóz maszyn najwyższej klasy z użyciem najświeższych technologii i sprawdzonych narzędzi. Działamy nie tylko na terenie całego kraju, jednakowoż także rozwozimy machiny w znacznej większości państw europejskich. Nie zatrzymujemy się niemniej jednak na samej ogromnej ofercie transportowej, albowiem jako fachowcy z dużą przyjemnością pragniemy Państwu zagwarantować kompletną obsługę logistyczną. Koparki, dźwigi, walce lub nawet kruszarki - wszystko przewieziemy - tanio, ekspresowo i bezpiecznie! Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania w odniesieniu do opisującej nas oferty - proszę pisać, dzwonić - z pewnością odpowiemy oraz wszystko wyjaśnimy dla pełnej satysfakcji każdego Klienta.

 

NAZWA FIRMY

 


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

   

   NIP: 
   Regon: 

 

Telefon: 502 620 705

 
www.

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest Interprom Michał Papis z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, NIP: 799 181 38 47, Regon 140277121. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.