TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych małopolskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Potrzebują Państwo transportu palownic? A może szukają Państwo skutecznego sposobu na przewóz elementów konstrukcyjnych? Absorbujemy się kompleksowo razem z załadunkiem i rozładunkiem transportem maszyn fabrycznych, budowlanych, rolnych, maszyn drukarskich oraz innych. To branża, w której spisujemy się na medal! Jeżeli pragną się Państwo o tym bliżej przekonać - uprzejmie zapraszamy już dzisiaj do bliższego zapoznania się z opisującą nas szeroką ofertą na:

 • transport koparek gąsienicowych, koparek kołowych, koparko-ładowarek, ładowarek
 • transport walców, kafarów, kruszarek, spychaczy
 • transport maszyn drukarskich, przemysłowych i innych
 • transport konstrukcji stalowych i elementów konstrukcyjnych 
 • transport podestów ruchomych, zwyżek, podnośników, dźwigów
 • transport maszyn rolniczych ciągniki rolnicze, kombajny, prasy, sieczkarnie, przyczepy, inne
 • transport maszyn leśnych beczkowozy
 • transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy 

Bez względu na to jak wybitnie skomplikowane mają Państwo rzeczy do przewiezienia musicie wiedzieć, że dla opisującej nas firmy nie ma zadania, jakiego nie moglibyśmy wykonać bo gwarantujemy w odpowiedniej cenie w rzeczy samej całościową obsługę logistyczną, bowiem jesteśmy firmą fachową, z wieloma latami doświadczenia za sobą - to należy sprawić. Skonstruowany przez nas cennik zawiera niezwykle interesujące ceny na wszelkie wyzwania transportowe. To jednak jeszcze nie wszystko, co jesteśmy w stanie zaproponować. Jesteśmy chętni do udzielania rad związanych z transportem wielkogabarytowym, jak także z chęcią pomożemy Państwu zorganizować wszelkie dokumenty konieczne do tego, by móc dane maszyny w ogóle przewozić. Albowiem przewóz sprzętu budowlanego to stworzona przez nas specjalność! Co więcej, jeżeli jedynie jest taka Państwa wola dbamy też o kwestię kompetentnego pilotażu, by cały ten proces był szybki oraz jak w największym stopniu bezstresowy!

Jeśli są Państwo wstępnie zainteresowani stworzoną przez nas propozycją oraz chcecie dowiedzieć się więcej - uprzejmie zapraszamy do kontaktu. Przygotowujemy indywidualną ofertę dostosowaną do Państwa wszystkich wymogów. Prosimy pisać mejle, dzwonić - jak tylko Państwu jest wygodniej. Odpowiemy tak ekspresowo, jak tylko to dopuszczalne - na każdego mejla oraz każdy telefon.

 


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.