TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych łódzkie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 601 144 444, 730 144 444, 733 144 444

TRANSPORT MASZYN BUDOWLANYCH - TEL. 601 144 444
TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 601 144 444
TRANSPORT I USŁUGI HDS - TEL. 601 144 444
TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 601 144 444

Wymagają Państwo przewozu palownic? A może to transport elementów konstrukcyjnych przeróżnego typu jest tym czego Państwo wypatrują? Absorbujemy się kompleksowo razem z załadunkiem oraz rozładunkiem transportem maszyn przemysłowych, budowniczych, rolnych, maszyn drukarskich i innych. To branża, w jakiej spisujemy się na medal! Jeżeli chcą się Państwo o tym bliżej przekonać - serdecznie zapraszamy już dziś do bliższego zaznajomienia się z opisującą nas szeroką propozycją na:

 • transport walców, kafarów, kruszarek, spychaczy
 • transport koparek gąsienicowych, koparek kołowych, koparko-ładowarek, ładowarek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport maszyn drukarskich, przemysłowych i innych
 • transport zwyżek, podnośników, podestów ruchomych, dźwigów
 • transport maszyn rolniczych kombajny, sieczkarnie, ciągniki rolnicze, przyczepy, prasy, inne
 • transport maszyn leśnych beczkowozy, 
 • transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy 

Tak jak nadmieniliśmy wyżej jako profesjonalna oraz fachowa firma zapewniamy w rzeczy samej kompleksową obsługę logistyczną przy realizacji każdego zamówienia - nie ma dla nas zamówień nie do wykonania, chociażby nie wiemy jak karkołomne maszyny mieliby Państwo do przewiezienia. Skonstruowany przez nas cennik zawiera wybitnie atrakcyjne ceny na wszelkie wyzwania transportowe. Mamy jednak jeszcze mnóstwo więcej do zaoferowania. Jesteśmy chętni do udzielania rad związanych z transportem wielkogabarytowym, jak też z chęcią pomożemy Państwu zorganizować wszelkie dokumenty potrzebne do tego, by zdołać dane maszyny w ogóle przewozić. Bowiem przewóz oprzyrządowania budowlanego to nasza idealna specjalność! Zrobiliśmy także wszystko, aby ten proces był jak w najwyższym stopniu pozbawiony stresu i sprawny - stąd stworzony przez nas dbałość o doświadczony pilotaż!

Jeśli są Państwo na wstępie zaintrygowani naszą ofertą oraz pragniecie dowiedzieć się więcej - uprzejmie zapraszamy do kontaktu. Dla każdego przygotujemy celowo dopasowaną do indywidualnych wymogów propozycję. Prosimy pisać mejle, telefonować - jak wyłącznie Państwu jest wygodniej. Na każdy kontakt odpowiemy tak ekspresowo, jak tylko to możliwe.

 

STANIASZEK TRANSPORT

 


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

   

   NIP: 771-101-43-36
   Regon: 590550410

 

Telefon: 601 144 444

               730 144 444

               733 144 444

 
www.601144444.pl

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Tynki, HDS, beton Łódź, autoholowanie Łódźszamba betonowe i ekologiczne szamba betonowe, meble biurowe, wynajem autokaru.

 

 

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest STANIASZEK TRANSPORT z siedzibą w Tuszynie 95-080, ul. Dworska 20D, Górki Małe, NIP: 771 101 43 36, REGON: 590550410. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.