TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych lubelskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 502 620 705

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 502 620 705
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 502 620 705
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 502 620 705
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN POWIETRZNYCH - TEL. 502 620 705

Jesteśmy jednostką specjalizującą się w transporcie maszyn budowniczych, jak również maszyn rolniczych - ekspresowo, tanio, wygodnie. W szczególe uwielbiamy wyzwania, nie boimy się wobec tego żadnych trudności, żadnych zleceń związanych z branżą przewozu wyposażenia w rzeczywistości zawiłego do przewozu. Dzięki wieloletniej pracy właśnie w tej specjalizacji wypracowaliśmy dużo rozwiązań, dzięki jakim radzimy sobie właściwie z każdym rodzajem ponadprzeciętnych gabarytów. W żadnym wypadku nie boimy się wszelkich, nawet najbardziej skomplikowanych do przewozu maszyn. Nie straszna nam też zakorkowana czy trudna lokalizacja - powinny Państwo wiedzieć, że podejmiemy się każdego wyzwania, a w największym stopniu interesuje nas:

 • transport walców, kafarów, spychaczy, kruszarek
 • transport koparek gąsienicowych, ładowarek, koparek kołowych, koparko-ładowarek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport zwyżek, podestów ruchomych, podnośników, dźwigów
 • transport maszyn rolniczych kombajny, ciągniki rolnicze, sieczkarnie, prasy, beczkowozy, przyczepy, inne
 • transport maszyn przemysłowych, drukarskich i innych
 • transport ponadgabarytowy i niskopodwoziowy
 • transport maszyn leśnych

Jesteśmy właściwie dobrzy w tym co robimy przede wszystkim ze względu na fakt, że mamy w rzeczy samej specjalistyczny i współczesny park maszynowy, jak także to ogromne doświadczenie w tym temacie, o którym już wspominaliśmy. Toteż bez względu na to jak niezmiernie karkołomne zamówienie mają Państwo dla nas w zanadrzu - proszę pisać, telefonować, dać znać - na pewno mu sprostamy. Bez problemu sprostamy tym wszystkim obowiązkom, albowiem dysponujemy środkami przewozu, które są dedykowane właśnie realizacji takich reprezentatywnych usług. Nasza idealna flota to flota na medal - jeszcze przenigdy nas nie zawiodła. To oczywiście temu proponowany przez nas przewóz - to najlepszy w branży transport. W realizacji tych wszystkich zadań niesłychanie pomagają nam naczepy niskopodwoziowe, którymi szeroko dysponujemy, niemniej jednak również lawety i HDS.

Wobec tego bez względu na to za jakim transportem maszyn budowniczych Państwo wyglądają - czy to przewóz kruszarek, wozideł technologicznych, ładowarek czy także jeszcze innych maszyn - oto jesteśmy zwarci i gotowi na każde zlecenie.

 

NAZWA FIRMY

 


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

   

   NIP: 
   Regon: 

 

Telefon: 502 620 705

 
www.

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest Interprom Michał Papis z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, NIP: 799 181 38 47, Regon 140277121. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.