TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych śląskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Mają Państwo przed sobą ważne zadanie do wykonania oraz muszą Państwo przetransportować tanio, błyskawicznie i bezpiecznie ciężkie maszyny? Z przyjemnością zajmiemy się przewozem wszystkich maszyn rolniczych czy również budowlanych! Zatem z największą radością chcemy Państwa zaprosić do skorzystania z oferty opisującej nas firmy, dzięki której mogą Państwo liczyć na przewóz używanych maszyn, a już na pewno jeśli chodzi o:

 • transport koparko-ładowarek, koparek gąsienicowych, ładowarek, koparek kołowych
 • transport kruszarek, spychaczy, walców, kafarów
 • transport podestów ruchomych, dźwigów, podnośników, zwyżek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport maszyn drukarskich i przemysłowych i innych
 • transport maszyn rolniczych kombajny, prasy, sieczkarnie, ciągniki rolnicze, przyczepy, beczkowozy, inne
 • transport maszyn leśnych
 • transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy

Z opisującej nas oferty każdego dnia korzysta coraz to więcej osób - coraz częściej i coraz entuzjastyczniej - to jest opisującą nas bardzo dobrą możliwą rekomendacją! Z należącej do nas oferty korzystają już nie jedynie sami rolnicy, właściciele przeróżnej wielkości firm budowniczych czy również dilerzy maszyn rolniczych, lecz również coraz częściej pojawiają się Kontrahenci, jacy po prostu wymagają przewiezienia ciężkiej, właściwie ciężkiej maszyny w dobrej cenie na lawecie - dla nich także jesteśmy do dyspozycji.

Z jakiej przyczyny Ci wszyscy ludzie wybierają właśnie nas? To proste! Wyróżnia nas pośród konkurencji uzyskane lata doświadczenia w branży związanej z transportem ciężkiego oprzyrządowania, jednak również wszelkie zdobyte uprawnienia, jakie zaświadczają o wysokiej klasie proponowanych przez nas usług. Stworzona przez nas kadra kierowców jest również niesłychanie wykwalifikowana. Rozładunek, załadunek - tym także się absorbujemy. Każdy Kontrahent będzie naprawdę usatysfakcjonowany z wybrania naszej oferty, albowiem tą w pełni do każdego dopasowujemy, dbając o indywidualne podejście do Klienta. Serdecznie zapraszamy zatem do skorzystania z bezpiecznego oraz stosownego transportu machin. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania tudzież wątpliwości - serdecznie zapraszamy również do kontaktu, ażeby odpowiedzieć na wszystko w obszerny i całościowy sposób.


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.