TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych zachodniopomorskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Oferujemy niskopodwoziowy transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, maszyn drukarskich i maszyn przemysłowych, elementów konstrukcyjnych konstrukcji stalowych, transport kombajnów, sieczkarni, ciągników rolniczych, pras, przyczep, beczkowozów i maszyn leśnych dla klientów z następujących miast i miasteczek oraz ich okolic: Czaplinek, Chociwel, Biały Bór, Barlinek, Białogard, Barwice, Bobolice, Cedynia, Choszczno Borne Sulinowo, Chojna, Człopa, Dębno, Drawsko Pomorskie, Golczewo, Gryfice, Dobra (powiat łobeski), Darłowo, Dobrzany, Drawno, Dziwnów, Goleniów, Gościno, Gryfino, Ińsko, Kamień Pomorski, Karlino, Szczecinek, Trzebiatów,  Trzcińsko-Zdrój, Tychowo, Tuczno, Wałcz, Wolin (miasto), Złocieniec, Lipiany, Międzyzdroje, Mieszkowice, Mirosławiec, Myślibórz, Nowe Warpno, Nowogard, Płoty, Świdwin,  Resko, Suchań, Szczecin, Stargard, Maszewo, Moryń, Polanów, Pełczyce, Police, Pyrzyce,  ŁobezŚwinoujście, Sianów, Sławno, Stepnica, Połczyn-Zdrój, Recz, Węgorzyno, Kołobrzeg, Kalisz Pomorski, Koszalin.

Witamy ciepło na stronie przedstawiciela sektora przewozu maszyn budowniczych oraz rolniczych. Jako fachowcy w sektorze transportu specjalistycznego ciężkiego wyróżniamy się wśród konkurencji szeregiem atutów, o jakich zezwolimy sobie wspomnieć w niniejszym wstępie. Następną kwestią, jaka nas wyróżnia to szeroka propozycja przewozu na machiny, takie jak:

 • transport podnośników, zwyżek, podestów ruchomych, dźwigów
 • transport kruszarek, walców, spychaczy, kafarów
 • transport ładowarek, koparko-ładowarek, koparek kołowych, koparek gąsienicowych
 • transport konstrukcji stalowych i elementów konstrukcyjnych 
 • transport maszyn drukarskich, przemysłowych i innych
 • transport maszyn rolniczych ciągniki rolnicze, przyczepy, beczkowozy, kombajny, prasy, sieczkarnie, inne
 • transport maszyn leśnych
 • transport  ponadgabarytowy i niskopodwoziowy 

Wszystkie maszyny przez nas przewożone, zarówno te budownicze, jak oraz rolnicze to sprzęty, do których przystępujemy w trakcie całego procesu z niezwykłą troską. W myśl tej idei dbamy o to, by nie tylko transport był wykwalifikowany, jakkolwiek również rozładunek oraz sam załadunek. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak podejść do tematu, albowiem funkcjonujemy w tej branży już od wielu lat - z pasją i ogromnym zaangażowaniem w to co robimy. Transport wielkogabarytowy to nasza idealna domena, o czym mogą się Państwo przekonać bezpośrednio dołączając do naszego gigantycznego grona zaspokojonych Klientów. Tylko nasza idealna firma podchodzi w aż tak bardzo doświadczony sposób do tego zadania - oraz właśnie to nas wyróżnia na rynku. Charakteryzuje nas prędkość realizacji zlecenia. Funkcjonujemy fachowo i wybitnie sprawnie, a bezlik posiadanej wiedzy pomaga nam w tym, że realizowany przez nas przewóz ponadgabarytowy nie napotyka na swojej drodze żadnych, niemniej jednak to żadnych problemów. Potrzebny Państwu transport nienormatywny? A może transport niskopodwoziowy jest obiektem Państwa zainteresowań? Również i tymi tematami się zajmujemy, a do tego w opisującej nas jednostce gospodarczej mogą liczyć Państwo na w rzeczywistości porządne ceny.


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.