TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych lubuskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Nasza jednostka gospodarcza w sposób tani, prędki oraz praktyczny zajmuje się przewozem wszelakich maszyn budowlanych. Przede wszystkim ubóstwiamy wyzwania, nie boimy się dlatego jakichkolwiek trudności, jakichkolwiek zleceń związanych z branżą przewozu oprzyrządowania w samej rzeczy skomplikowanego do przewozu. Wiemy, jak bardzo problemowe umieją być fenomenalne gabaryty, jakkolwiek lata praktyki pozwoliły nam wypracować rozwiązania, dzięki jakim adekwatnie jakikolwiek pojazd jesteśmy w stanie przetransportować. W żadnym wypadku nie boimy się wszelkich, nawet w największym stopniu skomplikowanych do przewozu maszyn. Nie straszna nam także zakorkowana czy zagmatwana lokalizacja - powinny Państwo wiedzieć, że podejmiemy się każdego wyzwania, a w największym stopniu intryguje nas:

 • transport walców, kafarów, kruszarek, spychaczy
 • transport koparek gąsienicowych, koparek kołowych, koparko-ładowarek, ładowarek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport maszyn drukarskich, przemysłowych i innych
 • transport zwyżek, podnośników, podestów ruchomych, dźwigów
 • transport maszyn rolniczych kombajny, sieczkarnie, ciągniki rolnicze, przyczepy, prasy, inne
 • transport maszyn leśnych beczkowozy, 
 • transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy

Jesteśmy w gruncie rzeczy dobrzy w tym co robimy głównie ze względu na fakt, że mamy w zasadzie specjalistyczny i nowoczesny park maszynowy, jak też to gigantyczne doświadczenie w tym temacie, o jakim już napomykaliśmy. Zatem bez względu na to jak nadzwyczaj karkołomne zlecenie mają Państwo dla nas w zanadrzu - proszę pisać, telefonować, dać znać - na pewno mu sprostamy. Pomyślnie sprostamy tym wszystkim obowiązkom, gdyż dysponujemy środkami transportu, które są dedykowane oczywiście realizacji takich specyficznych usług. Mamy doborową flotę, na jakiej w gruncie rzeczy przenigdy się jeszcze nie zawiedliśmy. Dzięki niej jesteśmy w stanie sobie pozwolić na transport najwyższych lotów. W realizacji tych wszystkich zadań bardzo pomagają nam naczepy niskopodwoziowe, którymi szeroko dysponujemy, jednakowoż także lawety oraz HDS.

A wobec tego bez znaczenie jak to jakiego przewozu maszyn budowniczych Państwo szukają, bez względu na to co mają Państwo zaplanowanego do przewozu - my sobie z tym poradzimy, my się z tym uporamy - a to wszystko w w gruncie rzeczy należytej cenie.


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.