TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych śląskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Mają Państwo przed sobą istotne zadanie do wykonania i powinni Państwo przetransportować tanio, ekspresowo i bezpiecznie ciężkie maszyny? Transport maszyn budowniczych oraz rolniczych - to my! W następstwie tego gorąco zapraszamy Państwa do skorzystania z należącej do nas oferty - bez względu na to czy planują Państwo przewóz maszyn oryginalnych czy też używanych - podejmiemy się zadania, a już przede wszystkim jeśli chodzi o:

 • transport koparko-ładowarek, koparek gąsienicowych, ładowarek, koparek kołowych
 • transport kruszarek, spychaczy, walców, kafarów
 • transport podestów ruchomych, dźwigów, podnośników, zwyżek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport maszyn drukarskich, przemysłowych i innych
 • transport maszyn rolniczych kombajny, prasy, sieczkarnie, ciągniki rolnicze, przyczepy, beczkowozy, inne
 • transport maszyn leśnych
 • transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy

Z należącej do nas oferty każdego dnia korzysta coraz więcej osób - coraz to częściej i coraz to chętniej - to jest naszą perfekcyjną możliwą rekomendacją! Z naszej oferty korzystają już nie jedynie sami rolnicy, posiadacze przeróżnej wielkości przedsiębiorstw budowlanych czy też dilerzy maszyn rolniczych, jakkolwiek także coraz częściej pojawiają się Konsumenci, którzy najzwyczajniej w świecie żądają przewiezienia ciężkiej, w rzeczy samej ciężkiej maszyny w odpowiedniej cenie na lawecie - dla nich również jesteśmy do dyspozycji.

Z jakiego powodu tak wiele Konsumentów stawia naturalnie na naszą propozycję? To wyraziste! Wyróżnia nas pośród konkurencji uzyskane lata doświadczenia w branży połączonej z przewozem ciężkiego sprzętu, jednak również wszelkie zdobyte uprawnienia, jakie świadczą o wysokiej klasie proponowanych przez nas usług. Mamy perfekcyjnie wykwalifikowaną kadrę kierowców. Absorbujemy się też załadunkiem i rozładunkiem. Każdy Konsument będzie w zasadzie usatysfakcjonowany z wybrania opisującej nas oferty, bo tą w pełni do każdego przystosowujemy, dbając o indywidualne nastawienie do Klienta. Zapraszamy zatem do skorzystania z bezpiecznego i należytego transportu machin. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania tudzież wątpliwości - uprzejmie zapraszamy również do kontaktu, by odpowiedzieć na wszystko w duży oraz kompleksowy sposób.


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.