TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych małopolskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Oferujemy niskopodwoziowy transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, maszyn drukarskich i maszyn przemysłowych, elementów konstrukcyjnych konstrukcji stalowych, transport kombajnów, sieczkarni, ciągników rolniczych, pras, przyczep, beczkowozów i maszyn leśnych dla klientów z następujących miast i miasteczek oraz ich okolic:  Alwernia, Andrychów, Biecz,  Bochnia, Bukowno, Brzeszcze, Bukowno, Bobowa, Ciężkowice, Brzesko, Chełmek, Chrzanów, Czchów, Limanowa, Libiąż, MiechówDąbrowa Tarnowska, Gorlice, Grybów, Jordanów, Dobczyce,  Kalwaria Zebrzydowska, Krzeszowice, Kęty, Kraków, Krynica-Zdrój, Mszana Dolna, Muszyna, Oświęcim, Olkusz, Wojnicz, Zakopane, Zator (województwo małopolskie), Zakliczyn, Żabno, Piwniczna-Zdrój, Proszowice, Radłów, Myślenice, Nowe Brzesko, Nowy Sącz, Maków Podhalański, Nowy Wiśnicz, Nowy Targ, Niepołomice, Ryglice, Skawina, Wadowice, Wolbrom,  Słomniki, Stary Sącz, Sułkowice,  Świątniki Górne, Wieliczka, Rabka-Zdrój, Skała (województwo małopolskie), Szczawnica, Trzebinia, Tuchów, Tarnów, Szczucin, Sucha Beskidzka.

Jesteśmy firmą, która gwarantuje najwyższej jakości transport maszyn budowlanych - razem z załadunkiem, jak i rozładunkiem. Jesteśmy zwarci i gotowi do usług dla wszelkich tych z Państwa, jacy to poszukiwali rozwiązań w dyscyplinie transportu ponadgabarytowego. Wyczekujemy na kontakt także od wszystkich osób które wypatrują najlepszych sposobów na niskopodwoziowy tudzież nienormatywny transport. Chcemy podkreślić, że proponujemy takowy przewóz nie jedynie na obszarze całego kraju, jakkolwiek też w odpowiedzi na liczne potrzeby naszych Konsumentów pamiętamy o tym, jak ważne jest byśmy mieli szansę dotarcia do wszelkich państw Unii Europejskiej - tak w związku z tym i o tego typu usługi poszerzyliśmy należącą do nas ofertę. Propozycja nasza obfita jest w:

 • transport koparek gąsienicowych, koparek kołowych, koparko-ładowarek, ładowarek
 • transport walców, kafarów, kruszarek, spychaczy
 • transport maszyn drukarskich, przemysłowych i innych
 • transport konstrukcji stalowych i elementów konstrukcyjnych 
 • transport podestów ruchomych, zwyżek, podnośników, dźwigów
 • transport maszyn rolniczych ciągniki rolnicze, kombajny, prasy, sieczkarnie, przyczepy, inne
 • transport maszyn leśnych beczkowozy
 • transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy 

Dużo faktów połączonych z działalnością należącej do nas firmy przemawia na naszą korzyść, na pewno nasze doświadczenie, niemniej jednak też fakt że mamy na koncie współpracę z wieloma w rzeczywistości znamienitymi firmami także jest czymś czym jesteśmy w stanie się z znaczną radością pochwalić. Nie nadszarpniemy Państwa zaufania, wiemy jak drogocenne są idealna które powierzacie w nasze ręce. W następstwie tego podchodzimy do każdego takiego zadania z najogromniejszym profesjonalizmem dbając o każdy aspekt procesu transportu, począwszy od samego odbioru powierzonego nam ładunku aż po spokojne, niemniej jednak także terminowe przetransportowanie go do wyznaczonego przez Kontrahenta punktu docelowego. Poza tym nasze ceny są w istocie konkurencyjne!

Proszę zapamiętać, że jako profesjonaliści absorbujemy się wszelkimi czynnościami związanymi z transportem - kompleksowo, sprawnie, zawsze na czas. Troszczymy się o pilotaż, udostępniamy godziwych rad - nam Państwo są w stanie w temacie transportu jak najbardziej uwierzyć!


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.