TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych pomorskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Oferujemy niskopodwoziowy transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, maszyn drukarskich i maszyn przemysłowych, elementów konstrukcyjnych konstrukcji stalowych, transport kombajnów, sieczkarni, ciągników rolniczych, pras, przyczep, beczkowozów i maszyn leśnych dla klientów z następujących miast i miasteczek oraz ich okolic: GdańskBrusy, Bytów, Chojnice, Czarna Woda (miasto), Czersk, Człuchów, Czarne, Dzierzgoń, Debrzno, Gdynia, Gniew (miasto), Hel (miasto), Jastarnia, Łeba, Nowy Dwór Gdański, Pelplin,  Sztum, Starogard GdańskiLębork, Malbork, Miastko, Nowy Staw, Tczew, Ustka, Władysławowo, Kartuzy, Krynica Morska, KwidzynPruszcz Gdański, Puck, Prabuty, Sopot, Skarszewy, Wejherowo,  Żukowo, Kępice, Kościerzyna,  Reda (miasto), Rumia, Skórcz, Słupsk.

Sprzęt taki jak maszyny rolnicze i budowlane jest wybitnie drogi i odpowiednio o tym wiemy. Już sama ich pielęgnacja, troszczenie się o to by były w należytym stanie to nie lada wyzwanie, zatem jeżeli nadchodzi pora na przetransportowanie ich w jakieś inne miejsce - mrozi to krew w żyłach właścicieli. Mimo to jeżeli są Państwo na opisującej nas stronie, albowiem poszukują Państwo firmy która potrafi poradzić sobie z tym wyzwaniem - to strzał w dziesiątkę! Jesteśmy firmą, która w gruncie rzeczy kompleksowo - bo wspólnie z załadunkiem oraz rozładunkiem absorbuje się transportem machin tego rodzaju, a już z pewnością jeżeli chodzi o:

 • transport koparko-ładowarek, ładowarek, koparek gąsienicowych, koparek kołowych
 • transport dźwigów, podestów ruchomych, podnośników, zwyżek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport spychaczy, kruszarek, walców, kafarów
 • transport maszyn drukarskich przemysłowych i innych
 • transport maszyn rolniczych  prasy, sieczkarnie, ciągniki rolnicze, kombajny, przyczepy, beczkowozy, inne
 • transport maszyn leśnych
 • transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy

Jesteśmy firmą, której w gruncie rzeczy w specjalizacji takiego transportu wolno uwierzyć, ponieważ zajmujemy się tym zagadnieniem już faktycznie od wielu lat. Stworzony przez nas zespół kreują doświadczeni pracownicy, bardzo wykwalifikowani w tymże temacie, bo już wiele lat funkcjonujemy w branży, jaką jest przewóz maszyn rolniczych jak też budowniczych. Przez cały ten czas zdobyliśmy już obszerne grono w rzeczywistości oddanych Kontrahentów. Jeśli pragną się Państwo osobiście przekonać o tym jak niezmiernie kompleksowo oraz fachowo umiemy odpowiedzieć na potrzeby rynku w temacie transportu wielkogabarytowego - uprzejmie zapraszamy. Kluczem do naszego sukcesu jest bez ustanku rozwijanie kompetencji, inwestowanie w współczesne rozwiązania, jak też korzystanie z technologii, to naturalnie dzięki jakim możemy Państwu proponować coraz to poprawniejsze usługi. 

Są Państwo zaciekawieni? Bezbłędnie, bowiem realizujemy zamówienia na przewóz na terenie nie wyłącznie całej Polski, niemniej jednak także większości krajów Europy. Gorąco zapraszamy do skorzystania z opisującej nas oferty już dziś! Współpraca z nami na pewno Państwa usatysfakcjonuje.


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.