TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych łódzkie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 601 144 444, 730 144 444, 733 144 444

TRANSPORT MASZYN BUDOWLANYCH - TEL. 601 144 444
TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 601 144 444
TRANSPORT I USŁUGI HDS - TEL. 601 144 444
TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 601 144 444

Oferujemy niskopodwoziowy transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, maszyn drukarskich i maszyn przemysłowych, elementów konstrukcyjnych konstrukcji stalowych, transport kombajnów, sieczkarni, ciągników rolniczych, pras, przyczep, beczkowozów i maszyn leśnych dla klientów z następujących miast i miasteczek oraz ich okolic: Aleksandrów Łódzki, Brzeziny, Błaszki, Drzewica (województwo łódzkie), Biała Rawska, Bełchatów, Żychlin. Kamieńsk, Krośniewice, Kutno, ŁaskZgierz, Złoczew, Zduńska Wola, Zelów, Łowicz, Łódź, Łęczyca, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Piotrków TrybunalskiSieradz, SkierniewiceOpocznoDziałoszyn, Głowno, Koluszki, Poddębice, Przedbórz,  Rawa Mazowiecka, Rzgów, Radomsko, Warta (miasto), Wieluń,  Wolbórz, Wieruszów, Szadek, Tuszyn, Tomaszów Mazowiecki, Konstantynów Łódzki, Stryków, Sulejów,  Uniejów.

Potrzebują Państwo transportu palownic? A może to transport elementów konstrukcyjnych różnorodnego rodzaju jest tym czego Państwo wyszukują? Jesteśmy firmą zajmującą się w sposób kompleksowy - bowiem wraz z załadunkiem i rozładunkiem przewozem machin budowniczych, rolnych jak też fabrycznych. Jesteśmy w tej specjalizacji numerem jeden! Dla wszystkich Państwa którzy naprawdę pragną się o tym przekonać, zachęcamy do bezpośredniego zaznajomienia się z opisującą nas propozycją na:

 • transport walców, kafarów, kruszarek, spychaczy
 • transport koparek gąsienicowych, koparek kołowych, koparko-ładowarek, ładowarek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport maszyn drukarskich, przemysłowych i innych
 • transport zwyżek, podnośników, podestów ruchomych, dźwigów
 • transport maszyn rolniczych kombajny, sieczkarnie, ciągniki rolnicze, przyczepy, prasy, inne
 • transport maszyn leśnych beczkowozy, 
 • transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy  

Tak jak nadmieniliśmy wyżej jako obeznana oraz obeznana jednostka gospodarcza gwarantujemy w samej rzeczy kompleksową obsługę logistyczną przy adaptacji każdego zlecenia - nie ma dla nas zleceń nie do wykonania, chociażby nie wiemy jak karkołomne maszyny mieliby Państwo do przewiezienia. Stworzony przez nas cennik zawiera nadzwyczaj atrakcyjne ceny na wszelkie wyzwania transportowe. To jednakże jeszcze nie wszystko, co jesteśmy w stanie zaproponować. Jesteśmy chętni do udostępniania rad połączonych z przewozem wielkogabarytowym, jak też z chęcią pomożemy Państwu zorganizować wszelkie dokumenty konieczne do tego, by zdołać dane maszyny w ogóle przewozić. Albowiem transport sprzętu budowlanego to nasza idealna specjalność! Co więcej, jeżeli jedynie jest taka Państwa wola troszczymy się również o kwestię kompetentnego pilotażu, by cały ten proces był prędki oraz jak najbardziej bezstresowy!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu każdego kto jest już wstępnie zainteresowany opisującą nas propozycją oraz pragnie dowiedzieć się co nieco więcej. Przygotujemy indywidualną ofertę dostosowaną do Państwa wszystkich wymogów. Prosimy pisać mejle, dzwonić - jak tylko Państwu jest wygodniej. Na każdy kontakt odpowiemy tak błyskawicznie, jak tylko to możliwe.

 

 

STANIASZEK TRANSPORT

 


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

   

   NIP: 771-101-43-36
   Regon: 590550410

 

Telefon: 601 144 444

               730 144 444

               733 144 444

 
www.601144444.pl

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Tynki, HDS, beton Łódź, autoholowanie Łódźszamba betonowe i ekologiczne szamba betonowe, meble biurowe, wynajem autokaru.

 

 

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest STANIASZEK TRANSPORT z siedzibą w Tuszynie 95-080, ul. Dworska 20D, Górki Małe, NIP: 771 101 43 36, REGON: 590550410. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.