TransportMaszynBudowlanych.pl

Transport maszyn budowlanych lubuskie

Transport maszyn budowlanych, rolniczych i maszyn przemysłowych oraz wszelkich maszyn ciężkich. Atrakcyjne ceny - Zamów - Tel. 887 505 530, 887 505 532

NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT PONADNORMATYWNY - TEL. 887 505 530, 887 505 532
ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU - TEL. 887 505 530, 887 505 532
NISKOPODWOZIOWY TRANSPORT WSZELAKICH MASZYN - TEL. 887 505 530, 887 505 532
PONADNORMATYWNY TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH - TEL. 887 505 530, 887 505 532

Oferujemy niskopodwoziowy transport koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, dźwigów, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, palownic, podnośników ruchomych, spychaczy, maszyn drukarskich i maszyn przemysłowych, elementów konstrukcyjnych konstrukcji stalowych, transport kombajnów, sieczkarni, ciągników rolniczych, pras, przyczep, beczkowozów i maszyn leśnych dla klientów z następujących miast i miasteczek oraz ich okolic: Gozdnica, Gubin, Iłowa, Babimost, Bytom Odrzański,  Drezdenko, Gorzów WielkopolskiCzerwieńsk, Cybinka, Dobiegniew,  Kargowa, Nowa Sól, Międzyrzecz, Nowogród Bobrzański, Nowe Miasteczko,   Jasień (powiat żarski), Kostrzyn nad Odrą, Ośno Lubuskie, Rzepin, Skwierzyna, Lubsko, Łęknica, Małomice, Słubice, Trzciel,  ŻaryStrzelce Krajeńskie, Sulęcin, Szlichtyngowa, Szprotawa, ŚwiebodzinSława (miasto), Kożuchów, Krosno Odrzańskie,  Lubniewice, Wschowa, Witnica, Zbąszynek, Zielona Góra, ŻagańSulechów,  Torzym.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w przewozie maszyn budowniczych, jak też maszyn agrarnych - ekspresowo, tanio, wygodnie. Podejmujemy każde wyzwanie w branży związanej ze sprzętami w rzeczy samej trudnymi do przewozu, a wyraźnie wyzwania ubóstwiamy najbardziej. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niesłychanie problemowe potrafią być ponadprzeciętne gabaryty, jakkolwiek lata praktyki pozwoliły nam wypracować rozwiązania, dzięki którym adekwatnie każdy pojazd jesteśmy w stanie przetransportować. Nawet najbardziej skomplikowane do przewozu maszyny są w należącej do nas firmie w rzeczy samej mile widziane. Nie straszna nam również zakorkowana czy skomplikowana lokalizacja - muszą Państwo wiedzieć, że podejmiemy się każdego wyzwania, a w najwyższym stopniu interesuje nas:

 • transport walców, kafarów, kruszarek, spychaczy
 • transport koparek gąsienicowych, koparek kołowych, koparko-ładowarek, ładowarek
 • transport elementów konstrukcyjnych i konstrukcji stalowych 
 • transport maszyn drukarskich, przemysłowych i innych
 • transport zwyżek, podnośników, podestów ruchomych, dźwigów
 • transport maszyn rolniczych kombajny, sieczkarnie, ciągniki rolnicze, przyczepy, prasy, inne
 • transport maszyn leśnych beczkowozy, 
 • transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy

Nasze metody transportu wysokiej jakości są tak właściwe głównie za względu na współczesny oraz specjalistyczny park maszynowy, lecz też nie bez znaczenia jest nasze wieloletnie doświadczenie w tej specjalizacji. Toteż bez względu na to jak niezmiernie skomplikowane zamówienie mają Państwo dla nas w zanadrzu - proszę pisać, telefonować, dać znać - na pewno mu sprostamy. Tym znacznie bardziej, że jednostka gospodarcza nasza idealna dysponuje środkami transportu dedykowanymi właśnie do realizacji takiego typu usług. Prowadzona przez nas flota to flota na medal - jeszcze przenigdy nas nie zawiodła. To właśnie temu proponowany przez nas przewóz - to pierwszorzędny w branży przewóz. W realizacji tych wszystkich zadań niezmiernie pomagają nam naczepy niskopodwoziowe, którymi szeroko dysponujemy, jednak również lawety oraz HDS.

Toteż bez względu na to za jakim transportem maszyn budowlanych Państwo wyglądają - czy to przewóz kruszarek, wozideł technologicznych, ładowarek czy też jeszcze innych maszyn - oto jesteśmy zwarci oraz gotowi na każde zlecenie.


TRANS SP. Z O. O.


Polecamy następujące usługi:

 • Transport maszyn budowlanych
 • Transport maszyn rolniczych
 • Transport maszyn przemysłowych
 • Transport ponadnormatywny
 • Transport i usługi HDS

 


Telefon: 887 505 530

Telefon: 887 505 532

 

E-mail: maszyny@megatransporty.pl


www.megatransporty.plPozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Szamba betonoweHDS, ekologiczne szamba betonoweszamba i szamba betonowe, producent mebli biurowych, autoholowanie Gdańsk.

 

Skontaktuj się z nami


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone *.
captcha
Przeładuj
Administratorem danych osobowych jest TRANS SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 43, 02-384 Warszawa, NIP: 7010483877, Regon 36149576600000. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i polityką prywatności.

Wysyłając ten formularz, akceptujesz nasz Regulamin i politykę prywatności.